gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sekreterımı neden işden çıkarttım

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sekreterimi neden işten çıkardım! bir adam arkadaşına sereterini neden işten kovduğuru anlatıyormuş
    iki hafta önce demiş ve devam etmiş 45 yaşgünümdü
    ve o sabah kendimi iyi hisetmiyordum kahvaltı masasına oturduğumda karımın doğum günümü kutlayacağını ve büyük bir olasılıkla bir hediye

vereceğini tahmin ediyordum bırak doğum günümü kutlamayı bir günaydın bile demedi kendi kendime
    karım unuttu herhalde ama çocuklarım hatırlar diye
    düşündüm çocuklar kahvaltıya geldi ve tek kelime etmediler işe giderken moralim çok bozuktu ve üzgündüm ofise girdiğimde janet GÜNAYDIN PATRON DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN dedi ve kendimi iyi

hisettim birisi hatırlamıştı öğlene kadar çalıştım
    yemek zamanı janet kapıya vurdu vedışarıda hava çok güzel ve bugün sizin doğum gününüz hadi yemeğe cıkalım sadece siz ve ben bugün duyduğum

en güzel şey bu hadi gidelim dedim yemeğe cıktık normalde gittiğimiz yere gitmedik şehir dışında güzel bir lokantaya gittik iki martini içtik ve yemekten sonsuz zevk aldık iş yerine dönerken

hava çok güzel ofise dönmemiz gerekmiyor diye sordu hayır sanırım gerekmiyor benim evime gidelim san bir martini daha ikram edeyim dedi
    evine gittik başka martini ini daha cıkardık ve

bir sigara içtik ve janet dediki patron izninizle yatak odasına gecip üzerime rahat bir şeyler giyeyim dedi ve memnuniyetle izin verdim yatak odasına gitti ve altı dakika sonra yatak

odasından cıktığında elinde kocaman bir pasta taşıyordu.arkasında karım veçocuklarım geliyordu
    hepisi İYİKİ DOĞDUN şarkısını söylüyorlardı

VE BEN ORADA ÜZERİMDE SADECE
    ÇORAPLARIMLA OTURUYORDUM...

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sekreterımı neden işden çıkarttım
    süpperrrr... valla bayıldım çok güzeldi eline sağlık karamelcim.

3. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

ne desemki ?? :hhh:

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

yazık adam ne ummuş ne bulmuş kovmasında ne yapsın dılmı ama D:

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    çok komiş miş ya ellerine sağlık canım

6. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

puahahahahahahaaaa..gulme krızıne tutuldum galıba:):):):):):):)emegıne saglık

sekreterımı neden işden çıkarttım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sekreter Kuşları

Sekreter Kuşları

kuşlar neyle beslenir kuşlar ne ile beslenir sekreter kuşu video ebabil kuşları nerede yaşar sekreter kuşu Sekreter kuşları sadece Afrika'da yaşarlar. Ağaçlarda ve çok yükseklerde yaptıkları yuvalarını yaprak, ot ve tüylerle döşerler ve bu malzemeleri her yıl yenilerler. Sekreter kuşları daha çok yılanla beslenirler ve çok ilgi çekici bir yöntemle yılan avlarlar. Bir yılanla karşılaşan...
  2. Git...Seni affetmeyi çıkarttım lugatımdan

Git...Seni affetmeyi çıkarttım lugatımdan

Git artık...ne bekliyorsun daha,git!...kapıyı çek ve bekleme orada.. bu sefer ardından seslenmeyeceğim "dön hadi aşkımm.." diye,merdivenin altında beklediğini bilerek.. git!çok kanattın,çok yara açtın git..gözlerimin yeşilini bulandırdın...kan akıttın yeşilime git...bu sefer bende kalmayacak büyüklük ve bu sefer alacağım olsun demeyeceğim..sana değmeyecek bu sefer... bilsen ne...
  3. Sekreter kız :D

Sekreter kız :D

sekreter kızlar İki aile varmış ve her iki ailenin de birer kız çocuğu varmış. Birgün misafirlikte sohbete baslamışla...r; -Eee sizin kızdan ne haber?.. -Valla işte ne olsun biliyorsunuz işe girdi geçen sene. Başını kaşıyacak vakti yok. İlk başlarda geceleri fazla mesai yapıyordu. Sonra hafta sonları da ...çalışmaya başladı. Patronu çok sevmiş her işi ona veriyormus. Derken Ankara seyahatleri...
  4. Kaktüs ne işe yarıyormuş?

Kaktüs ne işe yarıyormuş?

kaktüs, bunlari biliyormusunuz, bilgisayar, radyasyon, ne ise yariyormus, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Bu dikenli bitkinin ne işe yaradığını, ne için yaratıldığını bileniniz var mı? Unutmayın ki, dünyadaki herşey bir amaçla yaratılmıştır. Örnegin kaktüs, radyosyonu emmektedir. Bu yüzden büyük nükleer santrallerin cevresindeki hektarlarca alana kaktüs dikiliyor....

Sayfayı Paylaş