gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seksendört - Gel Buraya

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Geldi yine gitme zamanı Ben istemiyorum gitmeni ama Sen kararını vermişsin biliyorum
    Gidiyorsun ...
    Gitme gel buraya...
    Seviyorum seni desem yine olmaz
    Gitme desem yine olmaz
    Seni o kadar ozledim ki
    Gitme gel buraya...
    Cennet bile cekilmez sensiz
    Sensiz yaşamak o kadar zor ki
    Sensiz yapamıyorum
    Ne olur gel buraya...

Seksendört - Gel Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seksendört - Şimdi Git

Seksendört - Şimdi Git

Dur dinle sözümü kesmeden Her şeyi yok edip gitmeden Kaç mevsim geçirdik aşksız sen ve ben Şimdi yalanların kadar kirlendin sen Göz yaşlarım kadar temizdim oysa ben Şimdi git, defol Yok olmuş anılar kimsesiz Sen ve ben gibi sahipsiz Kaç gönül kırdın böyle dengisiz Şimdi yalanların kadar kirlendin sen Göz yaşlarım kadar temizdim oysa ben Şimdi git, defol. Şimdi yalanların kadar...
  2. Seksendört - Sesimi Duymuyor Musun?

Seksendört - Sesimi Duymuyor Musun?

Olanların tek sebebi, Benmişim gibi davranmak. Seni ne kadar rahatlatır, Aşkımızdan sıyrılmak. Bunları hiç düşündün mü? Olanlara hiç güldün mü? Sesimi duymuyor musun? Seni seviyorum diyorum. Sesimi duymuyor musun? Sana aşığım diyorum. Bak ne kadar kolay oldu. Ben çıkınca işin içinden. Görünmeyen yaraların da, Kapanır belki aniden. Bunları hiç düşündün mü? Olanlara hiç güldün mü?...
  3. Seksendört - Sabah Olsun

Seksendört - Sabah Olsun

Saygısız yürütemezdik, başaramazdık. Biz bu aşka köle olduk. Söylenenler unutulmaz. Yenilip yutulmaz. Yanamadan kül olduk. Sevdiğim herkes ayrıl diyor. Kimse onu bilmiyor. İçimde sönmeyen ışık o. Korktuğum her zaman, yanımda olmadan, Beni rahatlata bilen o. Sabah olsun Tanrım. Ne olur uyandır beni. Elimi açtım göğe duy beni Dibine vurdum aşkın. Suretim boş şişelerde. Tiryaki oldum artık...
  4. Seksendört - Kaçalım Mı

Seksendört - Kaçalım Mı

Yine gönlüm hazanlarda değmen Senin olsam başka şey istemem Bu kadar beklemeye değer misin kaçalım mı sevdiğim aşkı vuracaklar yine canım iste onuda vereyim yerine bak yine ne hallere koydun beni çektiğim acılarda yetmedi mi sana sorsam sesin bile çıkmaz kaçalım mı sevdiğim aşkı vuracaklar yine canım iste onuda vereyim yerine
  5. Seksendört - Affet

Seksendört - Affet

Off yine kapalı tüm kapılar...... sor beni en uzak meyhaneye.... sorda al cevabı vermıymış başkası? sahibi olsn , yüreğimin Hatam var elbet . ama asla büyük aşk Ezdirmez kendini ezilmez..... Affet ne olur bu saf deli yüreğimi. Ağla ağla ki sula kurak bedenimi Olmadım ki senden başkası ile asla Kastın mı var söyle bu cana??? Affet ne olur bu saf deli yüereğimi Ağla ağla ki sula kurak bedenimi...

Sayfayı Paylaş