gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seksendört - Neyin Var

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yudum yudum içtiğim gözyaşım akarken gönlüne Sevdiğimi hiç görmedin, söyleyemedim Yanımda olmadığın her anda üşüten yalnızlığın
    Kar yağdırır her yere dindiremedin

Neyin var hislerim aynı dün gibi
    Benim dünüm var yarınım var zehir gibi
    Senin neyin var hislerim aynı dün gibi

Kalbimin mührünü açan tek anahtar
    Ne olur sende terk etme, gitme..

Kalbimin mührünü açan tek kadın var

Her sabah uyandığımda daha iyi anlıyorum
    Gökyüzü neden siyah neden dertli
    Güneş bile fayda etmez içimdeki karanlığa
    Benim güneşim sendin bebek yüzlüm

Neyin var hislerim aynı dün gibi

Kalbimin mührünü açan tek anahtar

Kalbimin mührünü açan tek kadın var

Gitme, gitme, gitme, gitme, gitme
    Gitme, gitme, gitme terk etme..

Seksendört - Neyin Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seksendört - Şimdi Git

Seksendört - Şimdi Git

Dur dinle sözümü kesmeden Her şeyi yok edip gitmeden Kaç mevsim geçirdik aşksız sen ve ben Şimdi yalanların kadar kirlendin sen Göz yaşlarım kadar temizdim oysa ben Şimdi git, defol Yok olmuş anılar kimsesiz Sen ve ben gibi sahipsiz Kaç gönül kırdın böyle dengisiz Şimdi yalanların kadar kirlendin sen Göz yaşlarım kadar temizdim oysa ben Şimdi git, defol. Şimdi yalanların kadar...
  2. Seksendört - Sabah Olsun

Seksendört - Sabah Olsun

Saygısız yürütemezdik, başaramazdık. Biz bu aşka köle olduk. Söylenenler unutulmaz. Yenilip yutulmaz. Yanamadan kül olduk. Sevdiğim herkes ayrıl diyor. Kimse onu bilmiyor. İçimde sönmeyen ışık o. Korktuğum her zaman, yanımda olmadan, Beni rahatlata bilen o. Sabah olsun Tanrım. Ne olur uyandır beni. Elimi açtım göğe duy beni Dibine vurdum aşkın. Suretim boş şişelerde. Tiryaki oldum artık...
  3. Seksendört - Kaçalım Mı

Seksendört - Kaçalım Mı

Yine gönlüm hazanlarda değmen Senin olsam başka şey istemem Bu kadar beklemeye değer misin kaçalım mı sevdiğim aşkı vuracaklar yine canım iste onuda vereyim yerine bak yine ne hallere koydun beni çektiğim acılarda yetmedi mi sana sorsam sesin bile çıkmaz kaçalım mı sevdiğim aşkı vuracaklar yine canım iste onuda vereyim yerine
  4. Seksendört - Gel Buraya

Seksendört - Gel Buraya

Geldi yine gitme zamanı Ben istemiyorum gitmeni ama Sen kararını vermişsin biliyorum Gidiyorsun ... Gitme gel buraya... Seviyorum seni desem yine olmaz Gitme desem yine olmaz Seni o kadar ozledim ki Gitme gel buraya... Cennet bile cekilmez sensiz Sensiz yaşamak o kadar zor ki Sensiz yapamıyorum Ne olur gel buraya...
  5. Seksendört - Affet

Seksendört - Affet

Off yine kapalı tüm kapılar...... sor beni en uzak meyhaneye.... sorda al cevabı vermıymış başkası? sahibi olsn , yüreğimin Hatam var elbet . ama asla büyük aşk Ezdirmez kendini ezilmez..... Affet ne olur bu saf deli yüreğimi. Ağla ağla ki sula kurak bedenimi Olmadım ki senden başkası ile asla Kastın mı var söyle bu cana??? Affet ne olur bu saf deli yüereğimi Ağla ağla ki sula kurak bedenimi...

Sayfayı Paylaş