gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Seksenler Dizisi 2 Ekim Ergun'un Söylediği Şarkının Sözleri Buyrun

Konu, 'Seksenler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, seksenler dizisi 2 ekim ergunun söylediği şarkı hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, 80li yılları birebir yaşayanların en beğendiği dönem ve komedi dizisi Seksenler dün gece yine hem güldürdü hem de düşündürdü. 80 ihtilalinde suçlu suçsuz herkesin gözaltına alınmasının işlendiği dün gece ki bölümde Ergun'un ölümsüz aşkı Nazlı için kahvede otururken söylediği şarkı tam da o ana uygun bir şarkıydı. Bilmeyenler ve merak edenler için bu güzel Türk Sanat Müziği parçasını sizlerle paylaşıyoruz..

Gülünce Gözlerinin İçi Gülüyor

Gülünce gözlerinin içi gülüyor,
    Kendimi senden alamıyorum.
    Bilmem bakışların neler söylüyor
    Cesaretim yok ki soramıyorum.

İçime dert oldu mahzun bakışın,
    Seni düşünmeden duramıyorum.
    Beni öylesine aldın ki benden
    Kendimi arayıp bulamıyorum.

Seksenler Dizisi 2 Ekim Ergun'un Söylediği Şarkının Sözleri Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözleri

Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözleri

Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözleri, Muck Dizisi Ada Çığ gibi şarkı sözleri istiyorum. Merhaba arkadaşlarım. Muck dizisinde Adanın söylediği Çığ gibi şarkısını dinlediniz mi, dinlediyseniz eminim sizde bittiniz o şarkıya. Ben şahsen bayıldım ve Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözlerini istiyorum sizden
  2. Muck Dizisi 2.bölüm Papatya şarkı sözü

Muck Dizisi 2.bölüm Papatya şarkı sözü

Muck Dizisi 2.bölüm Papatya şarkı sözü 12 Ocak Muck dizisi papatya şarkısı Merhaba Melek'ler... Muck dizisinin 2.bölümünde öğrenciler usta yorumcu Teoman'ın Papatya şarkısını seslendirdiler, ben çok beğendim ve istedim ki Papatyam şarkısının sözlerini sizinle de paylaşayım ve hep birlikte mırıldanalım :) Teoman Papatya şarkı sözü: Bizi tanıyan herkes bilir Senle ben eskiden beri Hiç...
  3. Kuzey Güney dizisi Kuzeyin söylediği şarkı Yalnızım Yalnız sözleri

Kuzey Güney dizisi Kuzeyin söylediği şarkı Yalnızım Yalnız sözleri

Kuzey Güney dizisi Kuzeyin söylediği şarkı Yalnızım Yalnız sözleri varmı yada bilen var Kuzey Güney dizisi Kuzeyin söylediği şarkı Yalnızım Yalnız sözlerini :)
  4. Sultan Dizisi 13. Bölümde Şeymusun Söylediği Türkünün Sözleri Buyrun Melekler

Sultan Dizisi 13. Bölümde Şeymusun Söylediği Türkünün Sözleri Buyrun Melekler

Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü Sözleri Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Şarkı Sözleri Sevgili melekler, eğer cumartesi akşamı Sultan dizisini izlediyseniz Şeyhmusun düğünde Sultan'ın gözlerinin içine bakarak okuduğu türküyü de dinlemişsinizdir. Sözlerini merak edenler için işte Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü Sözleri burada melekler.......
  5. "Ulan İstanbul" Dizisi Yaren'in Söylediği Şarkı "Kezzapla Mayonez" (Unfaithful) Şarkısının Sözleri

"Ulan İstanbul" Dizisi Yaren'in Söylediği Şarkı "Kezzapla Mayonez" (Unfaithful) Şarkısının Sözleri

kanal d ulan istanbul, kezzapla mayonez, yaren unfaithful Sevgili melekler, henüz yayına girmeden dizi içinde başrol karakterlerinden Yaren'in söylediği şarkıyla sosyal medyayı sallayan dizi "Ulan İstanbuléda şarkıcı Yaren'i ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu canlandırıyor. Biz de bu sayfamızda bu meşhur şarkının sözlerini paylaşıyoruz... DAMARIMDAN AKAN RH NEGATİF DOĞUMDA ÖLMEYİ HAK...

Sayfayı Paylaş