gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Seksenler Dizisinden Pöf Şahin Karakteri İle İlgili Bilgiler

Konu, 'Seksenler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Seksenler Şahin Karakteri Hakkında Bilgi Seksenler Dizisi Şahin Pöf Şahin Karakteri

Sevgili melekler, yayınlandığı ilk günden itibaren sevilerek izlenen TRT1in bana göre en güzel dizisi Seksenler dizisi bildiğiniz gibi tatile girdi. Dizinin tekrar başlayacağı günü iple çeken hayranları için işte Seksenler dizisi Şahin pöf Şahin karakteri Ceyhun Fersoy hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.. :)

Seksenler dizisin'de en çok sevilen karakterlerden biri de Almancı Şahin kuşkusuz. Dizide şahin karakterini canlandıran başarılı oyuncu Ceyhun Fersoy'dur.

Çocuklar Duymasın’ın Berke’si Ceyhun Fersoy’un Seksenler ekibine katıldı. Almanya’dan askerlik için gelen dayıoğlu Şahin rolünde. Gayet eğlenceli bir rolle oldukça fazla beğenildi...

Almanya’daki akrabalarının oğlu olan şahin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ceyhun Fersoy Şahin Dövizli Askerlik için ülkeye gelince işler iyice karışır. Çünkü Şahin 1000 mark’ı istemeye gelmiştir. Artık Rukiye ve çocukların tek amacı bu haberi babadan saklamaktır. Şahin ise asla laftan anlamayan Türkiye’ye yabancı büyümüş bir Alamancı gençtir.

Seksenler Dizisinden Pöf Şahin Karakteri İle İlgili Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Son Dizisi Karakterleri İle İlgili Bilgiler

Son Dizisi Karakterleri İle İlgili Bilgiler

son dizisi konusu karakterleri oyuncu kadrosu son fragmanı 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Yeni yılda atv ekranlarında izleyeceğimiz Son dizisi yayınlanan fragmanları ile ilgi toplamaya başladı bile melekler :) Zengin oyuncu kadrosu ile merak konusu olan Son dizisi ile ilgili olarak yeni haberler de basına sızmaya başladı. Karakterler ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.....
  2. Seksenler Şahin Pöf Şahin Karakteri Hakkında bilgi istiyorum sizden

Seksenler Şahin Pöf Şahin Karakteri Hakkında bilgi istiyorum sizden

Kızlar ben sizlerden mümkünse Seksenler Şahin Pöf Şahin Karakteri Hakkında bilgi istiyorum şimdiden vereceğiniz Seksenler Şahin Pöf Şahin Karakteri Hakkında bilgiler için çok tşkler.
  3. ATV Son Yaz Balkanlar Dizisinin Senaryosu İle İlgili Bilgiler

ATV Son Yaz Balkanlar Dizisinin Senaryosu İle İlgili Bilgiler

son yaz balkanlar konusu son yaz balkanlar 1912 son yaz balkanlar dizi konusu Sevgili melekler, ATV'nin yeni yayın dönemi bombalarından biri olmaya hazırlanan yerli dizi Son Yaz Balkanlar 1912 Eylül'de yayına girecek. Oyuncu kadrosu ve konusuyla ilgi çeken dizi merakla bekleniyor. Bu yazımızda Son Yaz Balkanlar dizi konusu hakkında sizlere kısaca bilgi vermek istiyoruz..:) Harbin 100....
  4. Star Tv Atlılar Dizisinin Senaryosu Konusu İle İlgili Bilgiler

Star Tv Atlılar Dizisinin Senaryosu Konusu İle İlgili Bilgiler

Atlılar Dizisinin Konusu Nedir Atlılar Dizisinin Konusu Hakkında Bilgi Star Tvnin yeni sezon bombalarından biri olmaya aday dizisi Atlılar 'ın çekimleri sürüyor melekler :) Biz de dizi seven meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Sarp Levendoğlu ve Aslı Tandoğan'on başrollerinde oynadığı Atlılar Dizisinin Konusu Hakkında Bilgi vermek istiyoruz sizlere... Bu sezon Star TV'nin en iyi...
  5. Seksenler Dizisine Turgut Özal Karakteri Geliyor!

Seksenler Dizisine Turgut Özal Karakteri Geliyor!

Bu konu; Seksenler Dizisine Turgut Özal Karakteri Geliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevilen dönem dizisi Seksenler'e yepyeni bir karakter katılıyor. 80 darbesinin ardından başbakan ve peşinden cumhurbaşkanı seçilen Turgut Özal karakteri diziye dahil oluyor. Önümüzeki haftalardan itibaren yayınlanacak olan bölümlerde rol alacak olan bu karakteri kimin...

Sayfayı Paylaş