gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Seksenler Dizisine Turgut Özal Karakteri Geliyor!

Konu, 'Seksenler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Seksenler Dizisine Turgut Özal Karakteri Geliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, sevilen dönem dizisi Seksenler'e yepyeni bir karakter katılıyor. 80 darbesinin ardından başbakan ve peşinden cumhurbaşkanı seçilen Turgut Özal karakteri diziye dahil oluyor. Önümüzeki haftalardan itibaren yayınlanacak olan bölümlerde rol alacak olan bu karakteri kimin canlandıracağı ise henüz açıklanmadı...

Seksenler Dizisine Turgut Özal Karakteri Geliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turgut Özal

Turgut Özal

8.CUMHURBAŞKANI GÖREV SÜRESi 9 KASIM 1989 17 NİSAN 1993 1927 yılında Malatya'da doğdu. 1950 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nden Elektrik Mühendisi olarak mezun oldu. 1952 yılında A.B.D'ne giderek ekonomi tahsili gördü. Türkiye'ye döndükten sonra Elektrik İşleri Etüd İdaresi Genel Müdür Yardımcısı oldu ve Türkiye'nin elektrifikasyonu ile ilgili projelerde çalıştı. 1961-62 yılları...
  2. Seksenler Dizisinden Pöf Şahin Karakteri İle İlgili Bilgiler

Seksenler Dizisinden Pöf Şahin Karakteri İle İlgili Bilgiler

Seksenler Şahin Karakteri Hakkında Bilgi Seksenler Dizisi Şahin Pöf Şahin Karakteri Sevgili melekler, yayınlandığı ilk günden itibaren sevilerek izlenen TRT1in bana göre en güzel dizisi Seksenler dizisi bildiğiniz gibi tatile girdi. Dizinin tekrar başlayacağı günü iple çeken hayranları için işte Seksenler dizisi Şahin pöf Şahin karakteri Ceyhun Fersoy hakkında sizlere bilgi vermek...
  3. Turgut Özal 'ın Ölümü Film Oluyor !

Turgut Özal 'ın Ölümü Film Oluyor !

Bu konu; turgut özalın hayatı film oluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 8. Cumhurbaşkanımız Turgut Özal 'ın ölümü beyazperdede film olacak. Ölümünde ki şüpheler sebebiyle ailesi tarafından mezarı açılarak otopsi yaptırılan Özal 'ın zehirlendiği sonucu ortaya çıkmıştı. Özal 'ın bu durumu yapımcıları harekete geçirdi. Özal 'ın ölümü film oluyor. İşte detaylar.....
  4. Seksenler Turgut Özal'li Tanıtım Fragmanı

Seksenler Turgut Özal'li Tanıtım Fragmanı

Bu sayfa; Seksenler Turgut Özal'li Tanıtım Fragmanı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili Melekler, TRT1 kanalının en sevilen dönem komedi dizisi Seksenler çok yakında merhum cumhurbaşkanı Turgut Özal'li dönemleri gösterecek. Dizinin yapımcısı Birol Güven Twitter hesabından "Bakın Seksenler yakında nasıl bir döneme giriyor" notunu yazarak Turgut Özal'lı tanıtım filmini...
  5. Savcı Turgut Diziye Gerimi Dönüyor?

Savcı Turgut Diziye Gerimi Dönüyor?

karadayı son bölüm fragmanı, karadayı yeni bölüm fragmanı, savcı turgut ölmedimi, savcı turgut karadayı Evet sevgili karadayı dizisinin müdavimleri, dizinin oynanacak yeni bölüm fragmanını izlediğinizde şok bir gelişmenin olacağını görüyoruz. Necdet, esrarengiz bir biçimde savcı Turgut tarafından bir mektup alır. Bu mektupla birlikte Necdet ve seyircinin de kafası karışacaktır. Yoksa Turgut...

Sayfayı Paylaş