gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Seksenler Yeni Sezon İlk Bölümü Bu Akşam TRT1 'de!

Konu, 'Seksenler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

seksenler yeni sezon, seksenler yeni bölümler, seksenler dizisi 2013-2014
    Sevgili melekler, yeni sezonun açılmasıyla birlikte tatile giren diziler de birer ikişer start vermeye başlkadı. İşte onlardan biri Seksenler dizisi de yeni katılan oyuncuları ve ilgi çekici senaryosuyla bu akşam 21:00'den itibaren TRT1 ekranlarında olmaya başlayacak. Geçen sezon hatırlayacağınız gibi dizi Gülden'in nikah masasına oturması ve Ahmet'in karşısına dikilmesiyle son bulmuştu. Gülden’in başka biriyle nikah masasına oturmasına dayanamayan Ahmet, Gülden’in nikahına gider. Öte yandan Ergun mahalleyi terk eder. Bütün bu yaşananların üstünden bir yıl geçmiş, 1983 yılı gelip çatmıştır. Bir yıl boyunca başta Ahmet’in olmak üzere herkesin hayatında büyük değişiklikler olmuştur.

seksenler.jpg

Seksenler Yeni Sezon İlk Bölümü Bu Akşam TRT1 'de! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Sekinin Yeni Aşkı

Deniz Sekinin Yeni Aşkı

deniz seki, sevgilisi, kim, ali turan kim, gs oyuncusu , hakkında bilgiyi burada bulabilirsiniz Deniz seki yeni aşka yelken açıyor melişlerim. Bu aşk çok konuşuluyor Deniz Seki kalbini Antalyasporlu futbolcu Ali Turan'a kaptırdı Deniz Seki’nin, aradığı aşkı yeşil sahalarda bulduğu öne sürüldü. Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici’den ayrıldıktan sonra özel hayatında sessizliğe...
  2. Deniz Seki Davasında Yeni Gelişme!

Deniz Seki Davasında Yeni Gelişme!

deniz seki deniz seki davasında son durum deniz seki haberleri Sevgili melekler, Deniz Seki davasında yeni bir gelişme yaşandı. Hatırlayacağınız gibi Seki kararı temyiz etmişti. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Seki ile diğer sanıklara “uyuşturucu madde ticareti yapmaktan” verilen cezaların onanmasını istemişti. Tebliğnamedeki onama görüşüne katılmayan Yargıtay 10. Ceza Dairesi, Seki...
  3. Muhteşem Yüzyıl Yeni (4.) Sezon 104. Bölüm  İlk Fragmanı Burada!

Muhteşem Yüzyıl Yeni (4.) Sezon 104. Bölüm İlk Fragmanı Burada!

muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl yeni sezon, muhteşem yüzyıl 4.sezon ilk fragman Sevgili melekler, bu yıl 4.sezonu izleyeceğimiz Muhteşem Yüzyıl dizisinin yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. Aradan yıllar geçmiş ve şehzadelerin büyümüş olduğunu göreceğimiz yeni sezonun ilk fragmanını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  4. TRT1'in Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 2013-2014

TRT1'in Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 2013-2014

trt1 tanıtım fragmanı, trt1 yeni sezon tanıtımı, trt1 yeni tanıtım fragmanı 2013-2014 Sevgili melekler, TRT1 yeni sezon dizilerinin tanıtımını yaptığı bir fragman yayınladı. Osmanlı Tokadı'ndan Beni Böyle Sev'e, Seksenler'den Avrupa Avrupa'ya kadar dizilerinin tanıtımının yapıldığı TRT1 fragmanını sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  5. Karagül Yeni Sezon İlk Bölüm Tanıtım Fragmanı !

Karagül Yeni Sezon İlk Bölüm Tanıtım Fragmanı !

karagül yeni sezonda neler olacak, karagül yeni sezon tanıtım, karagül 2014-2015 ilk tanıtım fragmanı Sevgili melekler, izlediğim tek televizyon dizisi olan Karagül geçtiğimiz sezon heyecan verici bir şekilde tatile girmişti. Yeni sezonda pek çok beklentide olan dizinin hayran kitlesine hemen söyleyelim, Murat eve geri dönüyor. Herkesin nefretini kazanan Kendal Ağa'nın hapse düşeceği yeni...

Sayfayı Paylaş