gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Seksenler'in Susmuşu Nihayet Konuşuyor!

Konu, 'Seksenler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Seksenler'in Susmuşu Nihayet Konuşuyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, TRT1 ekranlarının bu sezon en çok ilgi gören dizilerinin başında gelen Seksenler dizisi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dizideki her biri ilginç ve son derece başarılı bir şekilde canlandırılan karakterleden Susmuş'un gizemi devam ediyordu ki , Susmuş nihayet konuştu, ama ne konuşma :D:D Yakında ekranlara gelecek olan o bölümden bir parçanın fragmanı da yayınlandı. İşte Susmuş karşınızda :D:D

Seksenler'in Susmuşu Nihayet Konuşuyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günde Kaç Kelimeyle Konuşuyorsunuz?

Günde Kaç Kelimeyle Konuşuyorsunuz?

kadınlar günde kaç kelime konuşur kaç kelime ile konuşuyoruz türkçeyi ile konuşuyoruz kelimeyle bir insan günde konuşur GÜNDE KAÇ KELİMEYLE KONUŞUYORSUNUZ? Yazan: Pervin Kaplan Gençler 300 kelimeye sıkıştı Türkçe''''deki 100 bin kelimeden yalnızca 300-400''''ünü kullanarak kendini ifade eden gençler nasıl bu hale geldi Test üzerine kurulu ezberci eğitim, Türkçe''''den önce öğrenilen...
  2. Nihayet Söndürdünüz

Nihayet Söndürdünüz

. sustum..siz sebebini bilmeseniz de olur... konuştuğum zamanlarda da tanırdım ben sizi... "Bir ben vardı içimde çok sevdiğim Kaçtım kendimden çok uzaklara Baka kaldım ardından umarsızım..! Yakmış başımı düşmüş uzaklara.." oysa söyleyeceğim ne çok şey vardı hayata dair..daha çok gülecektim,daha çok sevinecektim ve mutluluk olacaktı gözyaşı sebebim ama...
  3. Arzu'yu konuşuyorlar

Arzu'yu konuşuyorlar

sanat camiası bu yüze gülüp arkadan kuyu kazarlar Arzucum böyle gelmiş böyle gider...... Hepinizin yaptığı bişey bu..... ‘DOSTLARIMIZ DEDİKODUMUZU YAPIYOR’ ARZU YANARDAĞ’IN OKAN METİN İLE BİRLİKTE ROL ALDIĞI 'BU SEN DEĞİLSİN' İSİMLİ İKİ KİŞİLİK TİYATRO OYUNUNUN LK GALASINI GEÇTİĞİMİZ GECE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Ortaköy Afife Jale Sahnesinde sergilenen oyunun konusunu Arzu Yanardağ şöyle anlattı;...
  4. Vücudunuz Konuşuyor..

Vücudunuz Konuşuyor..

vucud, vucut, vucut dili, beden dili, beden konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Patronunuzun karşısında zam isterken rahat görünmeye mi çalışıyorsunuz? Hiç kimseyi tanımadığınız bir ortamda kendinizden emin bir tavır mı takındınız? Yoksa ilk buluşmanızda karşısınızdakine değişik görünmek mi hedefiniz? Etrafınıza ne kadar farklı bir izlenim vermeye çalışsanız da asıl ruh halinizi...

Sayfayı Paylaş