gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Selahattin Alpay Sevdamız Öldü 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

selahattin alpay sevdamız öldü selahattin alpay 2009 selatin selatinalpay selatınalpay SANATÇI ADI: Selahattin Alpay
    ALBÜM ADI: Sevdamız Öldü

ALBÜM YILI: 2009

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

01- Sevdamız Öldü
    02- He Canım
    03- Yatıklar Uyanıklar
    04- Canım Yanar
    05- İnsafsız Zalim Yar
    06- Dalal
    07- Havada Kartal Sesi Var
    08- Ağlatma Gülüm
    09- Emo Suya Gider
    10- Kullar Beni Ben Kulları Tanırım
    11- Sevim

Selahattin Alpay Sevdamız Öldü 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevda Uğruna Ölüm

Sevda Uğruna Ölüm

Kadın yirmi yedi yaşında... Yüreği, kar beyaz soğuklara terkedilmiş ama inat bu ya hala sımsıcak. Düşünceleri kah hayatın gitgide ağırlaşan gerçeklerinde kah aydınlık hayallerde dolaşıyor nefes nefese.. Elinde samur fırçası, geçmişi karalayıp bugünü renklendiriyor hiç durmadan. Renkler kıpır,kıpır , içindeki çocuk haşarı mı haşarı... Gözleri ise buğulu bakmakta hüzünlere yenik... Hayatı...
  2. Sevda Aloğlu Karakış 2009

Sevda Aloğlu Karakış 2009

SANATÇI ADI: Sevda Aloğlu ALBÜM ADI: Karakış ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1. Yar Yüreğin Taş Mı Senin 2. Gardaşım Demem 3. Oğul 4. Kara Kış 5. Kapının Önünde (U.H.) 6. Hacı Bektaş 7. Kolay Kolay 8. Kurban Olam 9. Olursun (U.H.) 10. Dertler Sardı 11. Nariney
  3. Aşk Çoktan Öldü Sevda İse Bitti

Aşk Çoktan Öldü Sevda İse Bitti

Yanan bir alevdin bir zamanlar. Öyle yakıyordun ki, ateş bile senin kadar yakmazdı beni. İçin için köz olana kadar yaktın. Sevmeyi unutmuşken karşıma çıktın. Aşkı unutmuşken sevdayı hatırlattın. Ben seni sevdim. Ben senin için öldüm. Ama sen değiştin. Oysa hayatta, tanıştırıldığım ilk aşktın. Yüreğimin dengesi bozuldu bir den. Gözlerim hayallere daldı. Rüyaları unuttum. Gözü açık gördüğüm...
  4. Ramiz - Bitmez Bu Sevda 2009

Ramiz - Bitmez Bu Sevda 2009

ramiz bitmez bu sevda 2007 yılında Cem Özkan prodüktörlüğünde albüm çalışmalarına başlayan Ramiz, düşünlerindeki soundu bulmak için uzun bir süre Soundcheck deneme kayıtları yaptı. Müzisyen arkadaşları Bora Uzer’den de fikirler alarak çalışmalarına devam eden Ramiz seksenin üzerinde demo kayıtlarından sonra istediği soundu buldu. 2008 Kasım ayın da albüm kayıtlarına başlayan Ramiz için, Rap...

Sayfayı Paylaş