gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şelale Saç Örgüsü Modeli (Videolu )

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şelale saç örgüsü şelale saç örgüsü, çeşitleri, modelleri, nasıl yapılır, örgü şekilleri, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
    Sevgili Melekler,
    İnternetten saç örgüsü şekillerini incelerken bu modeli buldu.Çok hoş görünüyordu ve sizlerle paylaşmak istedim.Buyrun...:D

2. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    ayy çok güzel buda tam kızıma yapabileceğim bi saç hem güzel duruyo hemde kolay emeğine sağlık canım tşk

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    cok hos duruyor denemem lazim

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ayy çok çok bayıldm bn buna manyak bşe hmnde denedm zaten

Şelale Saç Örgüsü Modeli (Videolu ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç örgüsü çocuk yelek modeli

saç örgüsü çocuk yelek modeli

çocuk yelek modelleri çocuk yelek saç örgüsü modelleri sac örgülü saç örgü soğuk kış günlerinde çocuğunuzun sırtını ısıtabilecek ve sizin göz nurunuzun çocuğunuzu sevindireceği bir yelek modeli :D:D Cocuk yelek Ornegi
  2. Kılçık Saç Örgüsü Modeli Nasıl Yapılır? (Videolu)

Kılçık Saç Örgüsü Modeli Nasıl Yapılır? (Videolu)

kılçık saç örgüsü kılçık saç örgüsü nasıl örülür örgü modeli örgü modelleri nasıl yapılır kılçık saç örgüsü, saç modeli, nasıl örülür, nasıl yapılır, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Kılçık saç örgüsü modelini bilmeyenler için öğretici bir video ekliyorum..Buyrun.. http://www.youtube.com/watch?v=-3C65V2T848&feature=related
  3. Kelebek Saç Örgüsü Modeli (Videolu Anlatım )

Kelebek Saç Örgüsü Modeli (Videolu Anlatım )

saç modelleri videolu anlatım kelebek saç örgüsü, modeller, nasıl yapılır, çeşitleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Özellikle öğrenciler için şirin ve değişik bir saç modeli.. Her gün aynı şekil saçlarla okula gitmemek,biraz değişiklik yapmak istiyorsanız,bir göz atın derim...:tik: http://www.youtube.com/watch?v=j8pQ8Ntu1dc
  4. Bükme Saç Örgüsü*LAUREN CONRAD stili* (Videolu Anlatım)

Bükme Saç Örgüsü*LAUREN CONRAD stili* (Videolu Anlatım)

bükme saç örgüsü, lauren conrad, nedir, nasıl yapılır, çeşitleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Küçük büyük ,uzun saçlı kısa saçlı ,tüm bayanlar için kolaylıkla uygulanabilecek,kullanışlı şık bir örgü çeşiti..Buyrun.. http://www.youtube.com/watch?v=x03io3JQk8I&feature=related
  5. SAÇ ÖRGÜSÜ MODELLERİ

SAÇ ÖRGÜSÜ MODELLERİ

saç örgüsü modelleri,en şık saç örgüsü modelleri,en pratik saç örgüsü modelleri,mısır saç örgüsü modelleri, modası saç örgüsü modelleri hakkında bilgiler Sevgili Melekler,2015 yılında Örgülü saçlar oldukça ön plana çıkacak gibi görünüyor, ama biraz normalin dışına çıkmaya ne dersiniz? Mısır saç örgüsü bu yıl çok moda ve bu örgüyü her tür modelde kullanabilirsiniz. Ünlü bayanlarında davetlerde...

Sayfayı Paylaş