gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Şelale

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada şelaleye bakmak, rüyayı görenin geleceğine tesir edecek, bir anlık çok önemli bir karşılaşmanın olacağına işarettir. Rüyada şelaleye bakmak, kişinin geleceğin etkileyecek, bir tesadüfün yaşanacağına yorumlanır. Çok büyük bir hayalinizi sonunda gerçekleştireceksiniz. Rüyada bir selale karsisinda ona bakiyor görmek, rüya sahibini yakindan ilgilendirecek birisi ile karsilasacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada selale görmek, rahat, saadet ve mutluluga isarettir.Çok büyük bir hayalinizi sonunda gerçekleştireceksiniz.Çok büyük bir hayalinizi sonunda gerçekleştireceksiniz.

Şelale konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dinmeyen şelale resimleri

dinmeyen şelale resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şelale Altında Duş

Şelale Altında Duş

Her ne kadar ülkemizin özellikle büyük şehirlerinde su problemi olsada olmayanlar için bakın süper bir keyif verecek olan banyo sefası size:D Bol suyla duş almayı sevenler için ideal bir seçim:tik: Tasarımıyla şık bir görünüm sergileyen İtalya'dan Bossini duş ürünü şelale görünümünlü su akışı sağlayabiliyor. Bunun yanında dilerseniz yağmur altında duş almakta mümkün
  3. Şelale Saç Örgüsü Modeli (Videolu )

Şelale Saç Örgüsü Modeli (Videolu )

şelale saç örgüsü şelale saç örgüsü, çeşitleri, modelleri, nasıl yapılır, örgü şekilleri, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, İnternetten saç örgüsü şekillerini incelerken bu modeli buldu.Çok hoş görünüyordu ve sizlerle paylaşmak istedim.Buyrun...:D http://www.youtube.com/watch?v=Y90s6neUKEY&feature=related
  4. şelale kek nasıl yapılıyor bilen var mı ?

şelale kek nasıl yapılıyor bilen var mı ?

Merhaba melekler, geçen gün arkadaşımda şelale kek yedim bayıldım, görüntü de çok güzeldi. Ama tarifi almayı unuttum şimdi arayıp ta isteyemem de, siz nasılsa bilirsiniz diye düşündüm :)

Sayfayı Paylaş