gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

selam arkadaşlar ünlü sanatçı bu hale nasıl geldi inanamayacaksınız...

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

ünlü sanatçı bu hale nasıl geldi ünlü şarkıcı işte bu hale geldi ünlü şarkıcı estetikle bu hale geldi

sesini çok beğenerek dinlediğim ünlü arabesk şarkıcısı gökhan güneyi bu halde görünce inanamadım.şarkıcı daha iyi görümek için estetik yaptımış ama eski halinde daha da kötü olmuş.inşallah bu durumu hemen geçer ve eski haline döner.
    Güney, aslında sadece çenesinin altındaki bezeyi aldırmak istiyordu. Bunun için de Samsun'a gitti. Ameliyat masasına yatan Güney, doktorunun önerisiyle birden fazla estetik operasyon yaptırdı. Ameliyat sonrası aynadaki görüntüsüne kendisinin de çok şaşırdığını söyleyen Güney, "Çenemin altında beze vardı. Yıllardır, aldırmak istiyorum. Samsun'da Hayati Akbaş diye doktor arkadaşım var. Sürekli Samsun'a gelmemi istiyordu. Birgün bezeyi aldırmak için Samsun'a gitmeye karar verdim. Ameliyat masasına yatınca Hayati, 'Bezeyi almışken, yüzünde bir kaç ufak değişikler yapayım mı?' diye sordu. 'Yap ama suratımı değiştirme' dedim. Operasyon dört saat sürdü. Bezeyi almış. Daha sonra ise çenemin altında deformasyonu vardı, onları düzeltmiş. Göz altımdaki torbaları da almış. Bir de burnuma operasyon yapmış. Aslında burnum çok düzgündür. Burun ucunda hafif sarkma varmış, onları almış. Burnumun sağ soluyla oynamamışlar" diyerek başından geçen ilginç olayı anlattı. Hastanede kendisine çok iyi bakıldığını söyleyen Güney, "Böyle bir hastane İstanbul da yok" diyerek övgüler yağdırdı. Güney, yüzündeki şişliklerin ise tamamen inmesi için bir sene geçmesi gerektiğini anlattı.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yuhh artık be adam başka biri yapmış kendini de bunu anca 1 yıl sonra şişlikleri tam inince anlarız gerçi. Ama bu yaşta bu kadar estetik ve bir erkek olarak bence şahsi fikrimce hoş olmamış:S Ee zevk ve tercih meselesi :S

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

60 yaşından sonra ne gerek vardı sanki, bence suçu doktora atıyor, istemem yan cebime hesabı :D:D

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    resim yokmu göremedim ben

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    resmini de ben paylaşam bari:D:D

selam arkadaşlar ünlü sanatçı bu hale nasıl geldi inanamayacaksınız... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Jolie çareyi haplarda arayınca bu hale geldi

Jolie çareyi haplarda arayınca bu hale geldi

Giderek zayıflayan Angelina Jolie'nin neden bu kadar hızla kilo verdiği ortaya çıktı. Jolie'ye yakın bir kaynak; güzel yıldızın sürekli enerji veren haplardan kullandığı iddia etti. Haplar sayesinde iştahını kaybeden Jolie, artık erimeye başladı.. Geceleri sabahlara kadar film çekmek, 4 çocukla birden ilgilenmek ve sürekli yardıma muhtaç insanların imdadına koşmak... Angelina Jolie tüm...
  2. Neden Bu Hale Geldik?

Neden Bu Hale Geldik?

BİLGE'den... Geçen günlerde bir öğretmen arkadaşım hışımla içeri girdi öretmenler odasına... Çok yorgun ve sinirliydi... Yine ne oldu acaba dedik... 8. sınıf öğrencilerinden biri öğretmen arkadaşımıza "sen"li hitap ediyormuş. O da oğlum 8. sınıftasın artık, öğretmenlerle siz'li konuşulması gerektiğini biliyorsun demiş... Bizim öğrenciden cevap: "Siz mi diyeyim? Niye? Sen...
  3. bu hayatta neleri kaybemişiz... ne hale gelmişiz..

bu hayatta neleri kaybemişiz... ne hale gelmişiz..

Bir gün insan virgülü kaybetti, o zaman zor cümlelerden korkar oldu ve basit ifadeler kullanmaya başladı; cümleleri basitleşince düşünceleri de basitleşti. Sonra ünlem işaretini kaybetti; alçak bir sesle ve ses tonunu değiştirmeden konuşmaya başladı. Artık ne bir şeye kızıyor, ne bir şeye seviniyordu. Hiç bir şey onda en ufak bir heyecan uyandırmıyordu. Bir süre sonra soru işaretini kaybetti...
  4. Klonlama hataları yapılınca hayvanlar bu hale geldi:):)

Klonlama hataları yapılınca hayvanlar bu hale geldi:):)

klonlama klonlama ile ilgili resimler (alıntıdır)
  5. Zeynep Tunuslu Survivor'dan sonra bu hale geldi

Zeynep Tunuslu Survivor'dan sonra bu hale geldi

zeynep tunuslu kaşları zeynep tunuslu survivordan sonra, görüntüleri, alkollü, sarhoş olan bu ünlü bakın neler yapmış arkadaşlar. Survivor'dan elenen ilk ünlü Zeynep Tunuslu, kendini gecelerde eğlenmeye atmış ve alkolün sınırını aşıncada bakın neler yapmış Melek'ler. Zilzurna sarhoş olan Tunuslu bir ara arkadaşının omzunda ağladı. Survivor Ünlüler-Gönülller yarışmasından elenen ve...

Sayfayı Paylaş