gebe
  1. pirenses

pirenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0

selam ben afyondan katılıyorum

Konu, 'Deneme Odası' kısmında pirenses tarafından paylaşıldı.

kızlar niye cevap yok:hasta:

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    canım sürekli tek kelimeyle selam merhaba gibi konular açıyorsun bunun yerine forumdaki chat sayfasından yararlanabilirsin ve orada arkadaş edinip sohbet edip kaynaşabilirsin yada ziyaretçi mesajı atabilirsin hergün selam diye konu açmana gerek yok canım benim.Foruma gel chat sayfasında kaynaş,tartış,yazış hem hızlı hem daha iyi olur.

selam ben afyondan katılıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selami Şahin - Ben Sevdalı Sen Belalı

Selami Şahin - Ben Sevdalı Sen Belalı

selami şahin sen benden vazgeçmiş gibisin selami şahin ben sevdalı ben sevdalı sen belalı indir belalı şarkı sözü indir Sen beni sen unutmuş gibisin Ben hala deliyim, hala sevdalı Yaktığın ateşi söndüremedim Sen hala çılgınsın hala belalı Ah Hala belalı Çekmeye razıyım kaprislerini İstersen zincire vur ellerimi Ne olur bir tanem anla halimi Ben hala deliyim hala sevdalı Sen benden sen...
  2. selam ben geldim :)

selam ben geldim :)

herkese selam ben ankaradan özge :)
  3. seLam Ben geLdim .. ! 8]

seLam Ben geLdim .. ! 8]

seLam arkadaşLar ben geLdim adım : eKin Burası süper bi siteye benziyor hemen üye oLdum umarım güzeL vakit geçiririz beraber .. Herkese iyi forumLar :gathering:
  4. Selam melekler, ben geldim.

Selam melekler, ben geldim.

Gelin tanış olalım, iş kolay kılalım, sevelim sevilelim; dünya kimseye kalmazzzz....:)
  5. selam ben yeni üye

selam ben yeni üye

selamlar ben harman yeni üyeyim evliyim 2 cocuk annesiyim amasya da oturuyorum uzun zamandır siteye giriyor ve geziniyordum sonunda üye olmaya karar verdim güzel kalıteli hoş vakit geçirebileceğim bir site

Sayfayı Paylaş