gebe
  1. yalnizim

yalnizim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

selam handanca abla.

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında yalnizim tarafından paylaşıldı.

Ben daha öncede yazdım ama henüz cvp alamadım.tarot baktırmak istiyorum.ben akrep burcuyum.sözlüm yay burcu.2010 nasıl geçicek.iş durumumuz ne olucak.aile açısından ne konumda olucağımızı çok merak ediyorum.eğer ilgilenirseniz sevinirim.şimdiden teşekkür ediyorum.iyi çalışmalar.

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Öncelikle mesaj sayınızı site genelindeki konulara yorum yaparak 30 yapmanız gerekiyor. Bu daha 2. Mesajınız. Kaldıki şuan için yorumlara ara vermiş durumdayım..

selam handanca abla. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abla

Abla

Bakınız; Kardeş.Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber alacağını veya bekarsa evlenebileceğini belirtir. Yaptığınız işte ya da ilerde yapacağınız bir işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamında gelir. Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber almak demektir. Bekarlara evlenebileceğini belirtir. Ablanızı veya...
  2. Aba

Aba

Bakınız; Hırka, Elbise.Rüyada abadan yapılmış bir elbise giymek, yoksul bir duruma düşülebilecek kederli ve üzüntülü bir dönem yaşanabileceğini belirtir. Renkli aba giyilmesi, hayırlı bir haber alınabileceğini, yırtık bir aba ise, yakın bir gelecekte maddi kazanç belirtir. Rüyada aba görmek, yolculukla yorumlanır. Rüyasında üzerine bir aba giymis oldugunu görmek, ferah bir kazanca ve mutluluga...
  3. handanca

handanca

handanca han danca Selam handanca zahmet olmassa banada bakarmısın burcum yengeç teşekkürler
  4. Selam Handanca.

Selam Handanca.

Selam Handanca. Ben 21.12.1986 ayrıldığım erkek arkadaşım 10 kasım 1980 doğumlu.Şu an bizim için bir ayrılık söz konusu.Zamanla dönme şansı var mı bana çok merak ediyorum.Daha önceleri aradım onu ama umut yok gibi görünüyo yinede benim için bakarmısınız? Şimdiden Teşekkür ederim.
  5. selam handanca

selam handanca

benim icinde rica etsem tarot acarmısın 2010 yılı benim icin nasıl gececek barada evli ve 1 kızım var ve akrep burcuym enbüyük idailim 1 evim olması tabiki nasipte varsa hayırlısı teşekkür ederim :):):):):)

Sayfayı Paylaş