gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

selam olsun :)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Herkese merhaba,dün üye olduğuma göre bir selam vermek istedim.Zeynep duy sesimi ;):24:

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Aramıza hoşgeldiniz...Keyifli forumlar

3. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    aramıza hoşgeldin ,iyi forumlar

4. gülderenn

gülderenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    aramıza hoşgeldin canım

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle aramıza hoşgeldiniz . Madem ki bu işi önceden yaptınız ve forumlarla barışığım diyorsunuz keyifli yaratıcı forumlar ozaman hepimize..
    Ufak bir tüyo; gayet güzel :D:)

6. gülderenn

gülderenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    slm hoşgeldin aramıza...

selam olsun :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalanlara selam olsun

Kalanlara selam olsun

Biz dünyan gider olduk Kalanlara selam olsun Bizim için hayır dua Kılanlara selam olsun Ecel büke belimizi Söyletmeye dilimizi Hasta iken halimiz! Soranlara selam olsun Tenin ortaya açıla Yakasız gömlek biçile Bizi bir asan vechile Yuyanlara selam olsun Sela verile kastimize Gider olduk dostumuza Namaz için üstümüze Duranlara selam olsun Derviş Yunus söyler sözü Yaş dolmuştur iki gözü...
  2. Selam Olsun ilahisi

Selam Olsun ilahisi

Biz dünyadan gider olduk Kalanlara selam olsun Bizim için hayır dua Kılanlara selam olsun Ecel büke belimizi Söyletmeye dilimizi Hasta iken halimiz! Soranlara selam olsun Tenin ortaya açıla Yakasız gömlek biçile Bizi bir asan vechile Yuyanlara selam olsun Sela verile kastimize Gider olduk dostumuza Namaz için üstümüze Duranlara selam olsun Derviş YUNUS söyler sözü Yaş dolmuştur...
  3. Selam olsun ..

Selam olsun ..

Allah aşk'ı ile yanıp "Peygamber" sevdası ile tutuşan gönüllere.. Mutlulukların kapısı olan Aşk bahçesinde, sevgi dilencisiyiz "Elhamdulillah "..
  4. Selam Olsun Bütün Meleklere :)

Selam Olsun Bütün Meleklere :)

Merhabalar herkese bende yeni üyelerdenim.20 yaşındayım,üniversite 2.sınıf öğrencisiyim.Ailem İstanbulda ben başka bir şehirde okuyorum.Adımı söylemeyi unutmuşum nickimden de anlaşılacağı gibi adım Yasemin.Burada iyi dostluklar ve iyi ablalar edineceğim gibime geliyor.Güzel vakit geçiririz umarım herkese iyi forumlar :)
  5. Selam Olsun..

Selam Olsun..

Selamlar, ben Sema, Bolu'dan..:)

Sayfayı Paylaş