gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

selam sana ey Nebi

Konu, 'Dini Resimler' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

selam sana ey nebi sözleri Selam Sana Ey Nebi [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Selam sana Andelib_i Zis;an
    Selam sana Muhammedi
    Cebrail'in yüregiyle selam
    ibrahimce selam sana
    Rahimce selam sana
    Gafurca selam..

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: selam sana ey Nebi
    çok güzel nisancım emeğine sağlık canım.

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: selam sana ey Nebi

emeğine sağlık

selam sana ey Nebi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yorgun düştük ey nebi!

Yorgun düştük ey nebi!

Bilirim, Sen Ahirzaman Peygamberi'sin ve bilirim her an bir adım daha yaklaşmaktayız o müthiş güne. İmanı elde tutmanın, ateşi elde tutmak gibi olduğu bir zamanı yaşıyoruz. Sabah mü'min uyananlar, akşama dinlerinden uzaklaşabiliyor. Dilleri ile hakkı müdafa edenler, kendi çıkarlarına gelip dayandığında, söylediklerinin tam tersini yapıyorlar. Sen'den ayrı geçen günler, çok şey alıp götürdü....
  2. sana ey sevgılı

sana ey sevgılı

Bu sana icimden canimdan kanimdan kalbinden koparak yazilacak son mektup.. Her satiri sen kokucak senin güzel gözlerine bakarak yazacagim bu son mektubumu... Sana daha önce defalarca mektuplar siirler yazdim.. Her satirinda sana olan sevdami anlattim... Her satirinda seni hep seni yazdim.. Bazen bir cicek oldun anlattigim bazen bir kus kanadinda umutlar, Gözyasi oldun bazen... ama hep...
  3. selam sana

selam sana

selam sana Ask ikliminin Sultani Senin Zâti Akdesin âlemlere rahmettir, Cibrîl vefali yoldas, Yüce Allah Yâr Sana!... Bu nice istiyaktirr, ey en güzel Sevgili? Asirlardir kosuyor, genç ve ihtiyar Sana!... Ay, günes, zühre, ülker, nûruna pervanedir. Âlemde olmak ister, âsiklar civar Sana!... Senin yolun hep açik, gidisin Allah'adir, Daglar ates kesilse olamaz duvar Sana Güzelligin...
  4. Sen var iken ey nebi İLAHİSİ

Sen var iken ey nebi İLAHİSİ

sen var iken ey nebi ey nebi ilahisi muhammed ilahisi bir güzeldi ki dünya sen var iken ey nebi hakikat oldu rüya sen var iken ey nebi nakarat: kardeşti zenci beyaz gülleri öperdi yaz ne hoştu şükür niyaz sen var iken ey nebi indi ayetler tek tek gönüller sanki ipek yetimler sevindi pek sen var iken ey nebi nakarat herkes kuş kadar hürdü bilal taşdı köpürdü yetimler sefa sürdü sen...

Sayfayı Paylaş