gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Selami Şahin - Ben Bir Tek Kadın (Adam) Sevdim 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Usta sanatçı Selami Şahin 3 parçadan oluşan yepyeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıktı kızlar... [​IMG]

1. Ben Bir Tek Kadın (Adam) Sevdim (Mustafa Ceceli Versiyon)
    Söz: Ahmet Selçuk İlkan Müzik: Selami Şahin
    2. Sakın Şaşırma
    Söz: Nermin Kurban Müzik: Selami Şahin
    3. Ben Bir Tek Kadın Sevdim (Mavi Doku Versiyon)
    Söz: Ahmet Selçuk İlkan Müzik: Selami Şahin

Selami Şahin - Ben Bir Tek Kadın (Adam) Sevdim 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selami Şahin - Özledim

Selami Şahin - Özledim

selami şahin şarkı notaları selami şahin notaları özledim nota özledim teninin kokusunu nota notası Sen gittin ya yaşantımın bir anlamı kalmadı Sen gittin ya pencereme bir kez güneş doğmadı Sen gittin ya senden sonra mutluluğum olmadı Senle geçen günlerimin kıymetini bilmedim Özledim teninin kokusunu özledim Özledim sımsıcak nefesini özledim Özledim sohbetini o sesini özledim Gelmedin...
  2. Bir Kadın , Bir Adam, Bir Aşk..

Bir Kadın , Bir Adam, Bir Aşk..

aşk resimleri aşk Bir adam gelir, aŞkı başlatır. Hayat değişir,adamın gözlerinde. Bir adam gelir aŞkın adını sevda koyar Yaşam gelişir , adamın kollarında. Bir adam gelir Bir kadın gider Sevda olur gözyaşı.
  3. bir adam bir aşk bir kadın

bir adam bir aşk bir kadın

bir kadın bir adam adam kadın bi bi erkek ‘Keşke,’ dedi adam. Çıkar çıkmaz ağzından zaman aldı götürdü. ‘Keşke,’ dedi kadın. Çıkar çıkmaz ağzından yere düştü kırıldı. ‘Oysa,’ dedi aşk, ‘Ne kadının sevgisi azaldı zamanla, ne de adamın kırgınlığı tamir götürmezdi.’ Adamla kadın geçip gittiler birbirlerini, konuşmadan. Ne kadın sahiplendi aşkı ne de adam. Bir aşk daha -yarım- sokak ortasında...
  4. sevdim bir genc kadını

sevdim bir genc kadını

sevdim bir genç kadını tab sevdim bir genç kadını akor nota notaları
  5. Selami Şahin  rock’çı oldu.

Selami Şahin rock’çı oldu.

selami şahin, 46 dergisi, rock, rockçı oldu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Grand tuvalet giysiler içersinde görmeye alıştığımız, duygu yüklü şarkıların eser sahibi Selami Şahin'i rock'çı olarak göreceğiz şimdi Melek'lerim:) Selami Şahin, 46 dergisinin yeni sayısı için rock’çı oldu. “Kurtlar Vadisi”nin Memati’si Gürkan Uygun da çiçek sıkan silahıyla Mehmet Turgut’un...

Sayfayı Paylaş