gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Selami Şahin - Gitme Sana Muhtacim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kavak yelleri muhtacım şarkı sözleri kavak yelleri muhtacım şarkı sözü selami şahin gitme sana indir gitme sana nota notaları Gitme sana muhtacim gözümde nursun
    basimda tacim
    muhtacim
    beni öldür öyle git
    yasamam icin
    senin sevgine muhtacim

muhtacim gözlerine
    muhtacim sözlerine
    ruhumu isitacak
    simsicak nefesine
    gitme

simdi bombos ellerim
    seni cagirir
    yasli gözlerim
    muhtacim
    beni öldür öyle git
    yasamam icin
    senin sevgine muhtacim

sensiz bir dünyadayim
    gercekten uzak bir rüyadayim
    muhtacim
    beni sensiz dünyadan
    sonsuz rüyadan
    uyandirda git
    muhtacim

muhtacim gözlerine
    muhtacim sözlerine
    ruhumu isitacak
    simsicak nefesine
    gitme

gitme sana muhtacim
    gözümde nursun
    basimda tacim
    muhtacim
    beni öldür öyle git
    yasamam icin
    senin sevgine muhtacim

Selami Şahin - Gitme Sana Muhtacim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. selam sana

selam sana

selam sana Ask ikliminin Sultani Senin Zâti Akdesin âlemlere rahmettir, Cibrîl vefali yoldas, Yüce Allah Yâr Sana!... Bu nice istiyaktirr, ey en güzel Sevgili? Asirlardir kosuyor, genç ve ihtiyar Sana!... Ay, günes, zühre, ülker, nûruna pervanedir. Âlemde olmak ister, âsiklar civar Sana!... Senin yolun hep açik, gidisin Allah'adir, Daglar ates kesilse olamaz duvar Sana Güzelligin...
  2. Selami Şahin - Özledim

Selami Şahin - Özledim

selami şahin şarkı notaları selami şahin notaları özledim nota özledim teninin kokusunu nota notası Sen gittin ya yaşantımın bir anlamı kalmadı Sen gittin ya pencereme bir kez güneş doğmadı Sen gittin ya senden sonra mutluluğum olmadı Senle geçen günlerimin kıymetini bilmedim Özledim teninin kokusunu özledim Özledim sımsıcak nefesini özledim Özledim sohbetini o sesini özledim Gelmedin...
  3. Hakkı Bulut - Muhtacım Sana

Hakkı Bulut - Muhtacım Sana

hakkı bulut seni melek sandım Çöller suya nasıl hasret Günler güne nasıl hasret Sana öyle hasretimki Feryadımı duyda dinle Halimi gör gözlerinle Sensiz öyle yanlızımki Günüm gecem hep sevdalı kalbim sensiz yaralı Gülmedim sensiz olalı Gelsene dönsene sensiz ölürüm Günahını ömrüm çeksin Her derdin bana gelsin Öyle özlem doluyum ki Haretinle hiç yaşanmaz Dünyam sensiz anlam bulmaz Sensiz öyle...
  4. Selami Şahin  rock’çı oldu.

Selami Şahin rock’çı oldu.

selami şahin, 46 dergisi, rock, rockçı oldu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Grand tuvalet giysiler içersinde görmeye alıştığımız, duygu yüklü şarkıların eser sahibi Selami Şahin'i rock'çı olarak göreceğiz şimdi Melek'lerim:) Selami Şahin, 46 dergisinin yeni sayısı için rock’çı oldu. “Kurtlar Vadisi”nin Memati’si Gürkan Uygun da çiçek sıkan silahıyla Mehmet Turgut’un...

Sayfayı Paylaş