gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Selami Şahin - İyi ki Varsın

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

selami şahin iyiki varsın canım selami şahin iyiki varsın akor yi ki varsin canııııım * iyi ki tanidim seni
    dunyalara degismem
    sacinin bir telini

seninle yeniden doğmuş gibiyim
    içmeden aşkınla sarhoş gibiyim
    inan mutluluktan uçar gibiyim
    iyi ki varsın canım, iyi ki tanıdım seni

iyi ki doğdun canım
    iyi ki bulmuşum seni
    seve seve veririm
    uğruna herşeyimi

Selami Şahin - İyi ki Varsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selami Şahin - Özledim

Selami Şahin - Özledim

selami şahin şarkı notaları selami şahin notaları özledim nota özledim teninin kokusunu nota notası Sen gittin ya yaşantımın bir anlamı kalmadı Sen gittin ya pencereme bir kez güneş doğmadı Sen gittin ya senden sonra mutluluğum olmadı Senle geçen günlerimin kıymetini bilmedim Özledim teninin kokusunu özledim Özledim sımsıcak nefesini özledim Özledim sohbetini o sesini özledim Gelmedin...
  2. Selami Şahin - Lades Gibi Aklımdasın

Selami Şahin - Lades Gibi Aklımdasın

lades gibi aklımdasın selami şahin lades gibi aklımdasın selami şahin video Dua gibi dilimdesin Nefes gibi içimdesin Şenle öyle doluyum ki İnan her an benimlesin Sensiz huzur bulmuyorum Hayattan zevk almıyorum Seni yazıp çiziyorum Şiirimde şarkımdasın Lades gibi aklımdasın Canımdasın kanımdasın Seni öyle seviyorum Sende bunun farkındasın Söz - Müzik: Selami Şahin Aranjör: Murat...
  3. Selami Şahin - Gitme Sana Muhtacim

Selami Şahin - Gitme Sana Muhtacim

kavak yelleri muhtacım şarkı sözleri kavak yelleri muhtacım şarkı sözü selami şahin gitme sana indir gitme sana nota notaları Gitme sana muhtacim gözümde nursun basimda tacim muhtacim beni öldür öyle git yasamam icin senin sevgine muhtacim muhtacim gözlerine muhtacim sözlerine ruhumu isitacak simsicak nefesine gitme simdi bombos ellerim seni cagirir yasli gözlerim muhtacim beni öldür öyle...
  4. Selami Şahin - Dayman ( Daima ) (2009)

Selami Şahin - Dayman ( Daima ) (2009)

selami şahin çocukları Fantazi müziğin güçlü ismi Selami Şahin uzun zamandır albüm çalışmalarına ara vermişti...Uzun zaman sonra 7 parçadan oluşan albümünü piyasaya çıkaran Selami Şahin'in albüm tanıtımına geçiyorum arkadaşlar :dj: 01. Dayman 02. Enta Meen 03. Feen Raih 04. Mansetaksh Leh 05. Khaif 06. Dayman (Club Mix) 07. Feen Raih (Club Mix)
  5. Selami Şahin  rock’çı oldu.

Selami Şahin rock’çı oldu.

selami şahin, 46 dergisi, rock, rockçı oldu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Grand tuvalet giysiler içersinde görmeye alıştığımız, duygu yüklü şarkıların eser sahibi Selami Şahin'i rock'çı olarak göreceğiz şimdi Melek'lerim:) Selami Şahin, 46 dergisinin yeni sayısı için rock’çı oldu. “Kurtlar Vadisi”nin Memati’si Gürkan Uygun da çiçek sıkan silahıyla Mehmet Turgut’un...

Sayfayı Paylaş