gebe
  1. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0

Selamlar Bensude de artık burada

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında bensude tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaslar nasılsınız aranıza yeni katıldım.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Bensude aramıza hoş geldiniz keyifli vakit geçireceğinize ve güzel arkadaşlıklar kuracağınıza eminiz tekrar hoş geldiniz :)

Selamlar Bensude de artık burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeLamLarim..

SeLamLarim..

ÖnceLikLi oLArak ßayan oLmadıgımı ßiLdirmek iSterim.. ßöyLeLikLe Kim oLdugumun gerekLiLiği de ortadan kaLkmıŞ oLuordur Sanırım.. Formun GünceLLenen konuLArından iStifade etmek gißi ßasit ßir aMaÇ Söz KonuSu .. GüzeL vakit geCirmek diLekLerimLe.. SaygıLar..
  2. selamlar :)

selamlar :)

:d040:selamlar ismim yasemin durgun istanbuldan katiliyorum. Tesadüfen girdim ve bizlere yönelik bir site olduğu icin üye oldum. İnsallah güzel vakit gecireceğimi umuyorum. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum herkesi selamliyorum....:bulas:
  3. artık buralardayım:)

artık buralardayım:)

merhaba hanımlar artık bende aranızdayım umarım benide aranıza almaktan tereddüt etmezsiniz:)
  4. SelamLar

SelamLar

Merhaba kızlar Ben Fatma Foruma üye olmaktan çok mutlu oldum. Bundan sonra aranızdayım.
  5. selamlar

selamlar

iyi günler ben istanbul zeytin burnundan katılıyorum ve hamileyim :hamileyim: yaklaşık 2 senedir bu siteyi üye olarak takip ediyorum ve en sonunda bende katıldım . bu arada adım ilknur soyadım gül 22 yaşım :)

Sayfayı Paylaş