gebe
  1. Ceren4719

Ceren4719 Forum Okuru

Selamlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Ceren4719 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar, Ben uzun zamandır meleklerimden çok istediğim bir konuyla ilgili yardım istiyorum, fakat onların mesajlarını tam anlamıyla göremiyorum. Çünkü bu konu benim çok istediğim bir şey ve beni oldukça heyecanlandırıyor.Bu nedenle doğru şekilde bakamıyorum.Bana yardımcı olurmusunuz. Sevgiler.

Selamlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. selamlar :)

selamlar :)

:d040:selamlar ismim yasemin durgun istanbuldan katiliyorum. Tesadüfen girdim ve bizlere yönelik bir site olduğu icin üye oldum. İnsallah güzel vakit gecireceğimi umuyorum. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum herkesi selamliyorum....:bulas:
  2. selamlar

selamlar

ben yüsra k.maraştan 2 çocuk annesi bi bayanım umarım güzel vakit geçiririm...
  3. Selamlar :)

Selamlar :)

forum temasını çokkkkkkkk beğendiğim için üye oldum içimi açtı çok hoşşş:) içerikde hoşuma gitti:) hoşca vakit geçirmek dileklerimle:) ben geldimm:D
  4. SelamLar

SelamLar

Merhaba kızlar Ben Fatma Foruma üye olmaktan çok mutlu oldum. Bundan sonra aranızdayım.
  5. selamlar

selamlar

iyi günler ben istanbul zeytin burnundan katılıyorum ve hamileyim :hamileyim: yaklaşık 2 senedir bu siteyi üye olarak takip ediyorum ve en sonunda bende katıldım . bu arada adım ilknur soyadım gül 22 yaşım :)

Sayfayı Paylaş