gebe
  1. 118

118 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

selamlarrrr

Konu, 'Kadınlar' kısmında 118 tarafından paylaşıldı.

:hayal:slm ben yeni üyeyim neler yapılıyor burda ??????????????????? :hayal:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Selam 118 :) Hoş geldiniz:) Burada istediğiniz herşey yapılıyor, insanlara faydalı olacak bilgiler paylaşılıyor. :)

3. kavakk

kavakk Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hepimiz buradan çay içiyoruz EDİT BY MAWİM REKLAM YASAKTIR

selamlarrrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkese Selamlarrrr

Herkese Selamlarrrr

Herkese merabalar adım merve 17 yaşındayım istanbulda oturuyorum siteye ilk qirdiğim zaman qerçekten çok beyendim ve çok iyi vakit qeçiricemi düşündüm inş da öyle olur zaten hiç şüphem yok :)
  2. SeLamLaRrrr

SeLamLaRrrr

Selamlar....Ben melis :) EEEE birazda kendi hakkımda bilgi veriyim dimi? -Ankarada oturuyorum:ang: -16 yaşındayım -Çok cıvıl cıvıl hayat dolu bir insanım -Herkesle kolay kolay kaynaşırım:laugh: -Güvenilir bir sır arkadaşıyım,başkalarının sıkıntılarına ve dertlerine çözümler bulmaya çalışırım -1 sitede co-admin,3 sitede ise moderatörüm:tik: Fiziksel özelliklerime gelince -1.78 cm'im -Zayıfım...
  3. selamlarrrr :)))))

selamlarrrr :)))))

bu siteyi şans eseri buldum ve biraz gezdikten sonra hemen kanım ısındı. açıkcası böyle kız kıza takılabileceğim sıcak bir ortamı internetten görünce çok sevindimmm :)) e hadi bana da yer açın kızlaaarr ben geldim :)))))

Sayfayı Paylaş