Selamlaşma İle İlgili Güzel Sözler 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Selamla İlgili Sözler Selamlaşma İle İlgili mesajlar

Bu yazımızda selamlaşma ile ilgili olarak ayet ve hadislerden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Siz, iman etmedikçe cennete giremezsiniz; birbirinizi sevmedikçe de iman etmiş olamazsınız Yaptığınız zaman birbirinizi seveceğiniz bir şey söyleyeyim mi? Aranızda selâmı yayınız Hadisi Şerif

Çok esirgeyen Rabb'dan onlara bir de sözlü "Selam" (vardır)" (Yasin,58)
    Bir selam ile selamlandığınız zaman siz de ondan daha güzeli ile selamlayın; yahut aynı ile karşılık verin Nisa Suresi /86

Bir meclise uğradığınız zaman selam verin Oturmak icap ediyorsa, oturdulktan sonra, kalkıp giderken yine selam
    verin Birinci selam, ikinci selamdan daha kıymetli değildir İkisi de aynı hükümdedir Hadis-i Şerif

Selam vermeden söze başlayan kimseye, selam ile başlayıncaya kadar selam vermeyin Hadis-i Şerif

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bnce 10 tane olabilirdi tşk ederim bu sitye performens ödevemi yapacam emge sayGI

3. ec45

ec45 Forum Okuru

valla mıııııı?

Selamlaşma İle İlgili Güzel Sözler 2012 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yılbaşı ile ilgili güzel sözler

Yılbaşı sözleri, Yılbaşına özel güzel anlamlı sözler 2012 Yılbaşına sayılı günler kaldı meleklerim, gerek sitemizdeki üyelerimizin gerekse bizleri ziyaret eden değerli misafirlerimizin Yeni Yıllarını şimdiden kutluyoruz. Diliyoruz ki; Yeni yıl Yepyeni umutlarla birlikte, önce sağlık sonra huzur ve ülkemizle birlikte tüm dünya ülkelerine barış getirsin. Yeni bir yıla girerken sevgi ve...
  2. Selamlaşma İle İlgili Sözler

Selamlaşma İle İlgili Sözler arıyorum umarım siz bana bu konuda yardımcı olursunuz kızlar
  3. Aşk İle İlgili Güzel Sözler

Aşk İle İlgili Güzel Sözler de ekleyin lütfen kızlar çok ihtiyacım var Aşk İle İlgili Güzel Sözlere
  4. 2012 Aşk İle İlgili Güzel Sözler Mesajlar

Aşk İle İlgili özlü Sözler Aşk Sözleri Özlü Bir türlü sevdiğinize kendinizi ifade edemiyor musunuz ? O halde aşağıda listelediğimiz birbirinden anlamlı sözleri bir inceleyin bakalım melekler, kimbilir sizi en iyi ifade edenine rastlarsınız :) Aşk oduna yanmayanın kalbi safi olmaz imiş. ( Eşrefoğlu) Aşk, insana vakar, ağırbaşlık, hatta güzellik verir. ( Bernard Show) Aşkı, aşktan başka...
  5. Yardımlaşma İle İlgili Güzel Sözler

Yardımlaşma İle İlgili Güzel Sözler istiyorum sizden ve şimdiden paylaşımınız için tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. selamlaşma ile ilgili sözler

,
  2. selam ile ilgili sözler

,
  3. selamlaşmak ile ilgili sözler

,
  4. selam ile ilgili guzel sozler,
  5. selam ile ilgili sloganlar,
  6. selamlaşma ile ilgili atasözleri,
  7. selamla ilgili sözler,