gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selamlaşma İle İlgili Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlaşma İle İlgili Sözler arıyorum umarım siz bana bu konuda yardımcı olursunuz kızlar

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Selamlaşma İle İlgili Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabır ile ilgili sözler

Sabır ile ilgili sözler

Bedende baş ne ise, imanda da sabır aynıdır. Başsız beden olmayacağı gibi, sabırsız da iman olamaz. (Hz. Ali r.a.) Sabır, kurtuluşun anahjtarıdır. (Mevlana) Sabır acıdır, ama tatlı meyvesi vardır. (Sadi) Her güç sabır ile zaman birleştirilerek sağlanır. (Balzac) Hoşlanmadığına sabretmedikçe, hoşlandığını ele geçiremezsin. (Hz.İsa a.s.) Sabırlı bir adamın öfkesinden sakınınız. (La...
  2. Selamlaşma İle İlgili Güzel Sözler 2012

Selamlaşma İle İlgili Güzel Sözler 2012

Selamla İlgili Sözler Selamlaşma İle İlgili mesajlar Bu yazımızda selamlaşma ile ilgili olarak ayet ve hadislerden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Siz, iman etmedikçe cennete giremezsiniz; birbirinizi sevmedikçe de iman etmiş olamazsınız Yaptığınız zaman birbirinizi seveceğiniz bir şey söyleyeyim mi? Aranızda selâmı yayınız Hadisi Şerif Çok esirgeyen Rabb'dan onlara bir de...
  3. Güvensizlik İle İlgili Sözler

Güvensizlik İle İlgili Sözler

Güvensizlik İle İlgili Sözler de paylaşır mısınız kızlar?
  4. Aşk İle İlgili Sözler

Aşk İle İlgili Sözler

Aşk İle İlgili Sözler istiyorum sizden yeni ve çok güzel Aşk İle İlgili Sözler olursa çok sevinirim.
  5. Gözyaşı İle İlgili Sözler

Gözyaşı İle İlgili Sözler

Gözyaşı İle İlgili Sözler istiyorum sizden lütfen bana varsa Gözyaşı İle İlgili Sözleri yazın.

Sayfayı Paylaş