gebe
  1. melis.d

melis.d Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

selamm acilll cevaplarınızı beklıorm :(((

Konu, 'Çöplük' kısmında melis.d tarafından paylaşıldı.

nişanlım askerden tatıle geldı ve o gemeden 12 gün önce dogum kontrol hapına basladım .. gelmeden 3 gün önce hapı kullanmayı unuttum erstesı gun normal 1 tane hap attım devam ettım 5 gün boyunca bırlesme oldu bızde korunmadık .. 2 tane hhapımı kaybettım ... 2 gun önce gıttı ve 1 tane hapım kaldı ... kaygılanamm gereken bır durum varmı ???:ah:

2. aslı korkmaz

aslı korkmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hmmm peki içmeye devam ediomusun

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Melis, kullandığın hapın prospektüsünden yardım alabilirsin. Sana vereceğim bilgiyle yanlış yönlendirmek istemem.

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    meliscimmm doğum kontrol hapı kullanırkende hamile kalınabilir hiç bir korunma yöntemi buna engel değildir aslında. hamile kalmak okadar koaly değil ama bu her insanda da farklıdır ben zor hamile kalabilirim ama sen hemen hamile kalabilirsin yani bu kişden kişiye değişir... ilişki sırasında eğer nişanlın içine boşaldıysa hamilelik söz konusu olabilir bunun için adet gününü beklemelisin ama stres yapma çünkü stres yaptığındada adetin gecikebilir sadece adetini bekle bu arada adetine ne kadar var ?

5. melis.d

melis.d Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iste 1 tane hapım kaldı onu ıcıcem bugun baska yok..

6. melis.d

melis.d Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adetıme 1 hafta var ASİMELEK

7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Melis prospektüsüne bak, orda hap unutman durumunda ne yapman gerektiği yazılı ve eğer sen yapman gerekeni yapmadıysan, iş biraz karışır.
    Üstelik unuttuğun hapı hatırladığın anda da içmen lazımdı..

8. melis.d

melis.d Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    orda ıkı tane bırden atın yazıormus .. sımdı baktım ... ama ben ertesi gun aldım hapı .. cunku ozman aklıma geldı

9. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tamam ertesi gün hatırladın ve içtin. Peki prospektüste hangi haftada unuttuğunda ek bir yöntem uygulaman gerekip gerekmediği konusunda bir bilgi yok mu?
    Artı hapı içmeye reglin 5.günü başlamak gerek sen böyle yaptın mı?

10. melis.d

melis.d Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ılk kez kullanan bırı reglının ılk günü en gec 5. günü baslaması gerekıormus ama bu konuda cahıl kaldım bıraz galıba ve 6. gün basladım .. yok görmedım orayı .. bulamadım

11. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Melis sen en iyisi bir eczacıya danış. Burada yapacağımız yorumla seni ne üzelim ne ümitlendirelim. Çünkü ilaçtan ilaca kullanımda farklılık olabilir.
    Ayrıca söylemeden edemeyeceğim, aceleniz neydi be kardeşim? Üstelik korunma hakkında da bilgin yeterli değil, yazık değil mi?

ASİMELEK bunu beğendi.
  12. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    'gelin ata binmiş yaa Nasip demiş' derdi babanem hep. nede doğru dermiş...

13. melis.d

melis.d Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben burda benı eleştirin dıye ugrasmıorm .. ama yınede saolun

14. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Arkadaşım buraya bu konuyu açtıysan, eleştiriye de açık olmalısın. Kaldı ki kimse sana hiç te sert birşey demedi. Sana cevap verenler tecrübelerini sana aktararak yardımcı olmaya çalışıyorlar. Alırsın almazsın o senin bileceğin bir iş.
    Sen de sağol...

selamm acilll cevaplarınızı beklıorm :((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. selamm

selamm

ben eskişehirden katılıyorum aranıza evliyim ve bir kızım var.güsel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle..:gathering:
  2. Selamm

Selamm

Selam sitenizi tesadüfen buldum çok beğendim beni de aranıza alırsanız çok sevinirim ..:melek:
  3. Acilll..

Acilll..

Merhabalar aranıza yeni katıldım Ben güçlü olmayı beceremiyorum. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum. Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk. Olay şöyle gelişti. Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım. Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına...
  4. Cok onemli Cevaplarınızı  beklıorm melekler

Cok onemli Cevaplarınızı beklıorm melekler

herkese selam .. evlıyım ve ılk kez dogum kontrol hapı kullandım bu ay . ayın 8. ve 11 arası yumurtlama gunum . dogum kontrol hapına 5. basladım ve 8. de ılıskıye gırdım korunmadan ayın 10. ve 11 de hapı unuttum almayı 13 yıne ılıskıye gırdım ve 15. de ılıskıye gırdım yanı dun. ve yıne unuttum dun ıcmeyı ... ve 2 gundur asırı bı sekılde goguslerım agrıor .. ve bugun kasıklarım hıc...
  5. selamm

selamm

bendee aranıza yenii katıldım hepinizee merhabaa :)

Sayfayı Paylaş