gebe
  1. muğlalılar

muğlalılar Forum Okuru

Selati Tefriciye okumak için özel durum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında muğlalılar tarafından paylaşıldı.

selaten tefriciye Selati Tefriciye salavatını 4444 defa okumak için abdesli olmak şartmı, yani kadınlar özel günlerinde de okuyabilirmi.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgili misafirimiz, Kur'an ayetleri dışında her türlü dua ve tesbihleri gusül abdesti ve namaz abdesti olmadan okuyabilirsiniz...

Selati Tefriciye okumak için özel durum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okumak

okumak

okumak ne güzel yawwwwwwwwwwwwwwww buyrun halil ibrahim sofrasına
  2. Okumak

Okumak

Herhangi bir sayfa yahut kitap okuduğunu görmek bir mirasa erişmeye, Sayfayı yahut yazılı metni ters tarafından okumak üzerinde borç birikmesine; Okuması güzel olan kimsenin kitap okuması memuriyete tayin edilmeye Muktup okumak sevinçli habere, gazete okkumak gündelik sevinç ve kaygılara, dergi okumak ilim ve irfan öğrenmeye, Okuması düzgün olmayan birinin kendi amel defterini gayet rahat...
  3. "Özel hayatımız durdu"

"Özel hayatımız durdu"

Kadir Doğulu'yla nişanlanan Hande Yener evlililkten neden korkuyor? Hande Yener, kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi Kadir Doğulu ile 2,5 yıl önce ilişki yaşamaya başlamış, kısa bir süre sonra da evlilik kararı almıştı. 2007 yılının ağustos ayında nişan yüzüklerini takan çift, nikâh tarihini de 10 Eylül 2007 olarak belirledi. Ancak Yener'in yoğun konser programı, düğünün ertelenmesine neden...
  4. şifa için tefriciye

şifa için tefriciye

slm kızlarr ben kurdeşen hastasıyım kronik ürtiker tıptaki adı.ve şifa olsun diye tefriciye okumaya başladım pazartesi başladım sanırım 1 hafta içinde okunması gerekiyomuş.tedavi görüyorum ama sonuç alamadım.aşılama aşamasına geçtik ama hala çıkıyor bu hastalık.sizden ricam bana tefriciye okurmusunuz 4444 tane olması gerekiyor şuan 1100 oldu okursanız ve ne kadar okuduğunuzu bana yazarsınız...
  5. Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenler

Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenler

Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenlertefriciye duası salat-ı tefriciye fazileti sevgili melekler biliyorsunuz yer gök dua üstüne kurulmuşturr samiimikalple açılan eller edilen dualar geriçevrilmezz heleki müslümanın müslümana duasıı en makbul olanıdırr mutlaka kabul olur o nedenle sitemizde bir dua etkinliği başlatıyoruz ve sırayla sıkıntısı olana tefriciye duası okuyoruz...

Sayfayı Paylaş