gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Selcuk Ural canli yayinda kavga etti!

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

selcuk ural yasemin bozkurt programinda kavga selcuk ural programi terk etti selcuk ural cildirdi konulari burada meleklerim Sevgili Melekler,
    Yasemin bozkurtun programina konuk olan Selcuk ural, canli yayinda istemedigi sorular sorulunca birden cilgina dondu ve yasemin bozkurtla kavga etmeye basladi,

Bozkurt' un, selcuk ural' in cocuklariyla ilgili sorularina devam etmesi uzerine ural dayanamayip programi terk etti, fakat ardindan diger konuguyla birlikte cekistirildigini duyunca tekrar canli yayini basarak Yasemin bozkurt' u sert bir dille uyarmaya kalkan ural'a , yasemin bozkurt ''size hic yakismayan hareketler guvenligimi cagirayim? ayip bu yaptiginiz nasil canli yayini basarsiniz'' diye tepki gosterdi...Iste ikilinin canli yayindaki kavgasinin videosu meleklerim;

Iste olay video....Yorum sizlerin meleklerim...:rtfm:

Selcuk Ural canli yayinda kavga etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canli yayinda yasananlar

Canli yayinda yasananlar

Müslüm Gürses filminden bir sahne; Müslüm Gürses kadını kollarından tutmuş sarsa sarsa sormaktadır; Müslüm: Seviyor musun? Kadın: Hayır!! Müslüm: Seviyor musun?!!!! Kadın: Hayırrr!!!!!! Müslüm: Seviyor muusuunnnnn!!!!!!!! Kadın: Eveett!! Müslüm: Yalannnnn!!! (deyip kadına bir tokat atmıştır) -------------------------- Sokakta kurban kesen insanlarla röportaj yapan NTV...
  2. Hakan ural eski eşi sibel can ile babasının kavgasını değerlendirdi

Hakan ural eski eşi sibel can ile babasının kavgasını değerlendirdi

sibel can hakan ural hakan ural babası hayatı hayati uralın yeni eşi 'TEK ÖNEMLİ OLAN ÇOCUKLARIM' HAKAN URAL, ESKİ EŞİ SİBEL CAN İLE BABASININ KAVGASINI DEĞERLENDİRDİ. Selçuk Ural, katıldığı bir canlı yayında oğlu Hakan Ural'ın eski eşi Sibel Can'a şok suçlamalarda bulunmuş, 'Sibel, oğlumun hayatını kararttı' demişti. Eski eşi ve babası arasındaki kavgayı bugüne dek hep dışarıdan izleyen...
  3. ''Eşimle kavga ettim''

''Eşimle kavga ettim''

eşimle kavga ettim rüyada eşiyle kavga etmek rüyada eşimle etmek eşi ile eşiyle ettiğini görmek Eşiyle yine kavga ettiğini söyleyen yeni evli genç kadın telefonda annesinden yardım istedi: “Anneciğim bu kez ona iyi bir ders vermek istiyorum” dedi. ”Bir süre eve dönüp senin yanında kalabilir miyim?” Annesi bir süre duraksadıktan sonra kızına daha etkin bir çözüm yolu önerdi: “Eşine...
  4. Başarılı Oyuncular Kavga Etti

Başarılı Oyuncular Kavga Etti

Birbirine girdiler,Kavga ettiler,haberin tamamı burada Şimdilerde http://www.meleklermekani.com/tv-dizisi/185551-leyla-ile-mecnun-trt-1-a.html dizisinde Mecnun'u canlandıran Ali Atay ve Elveda Rumeli dizisi ile beğeni toplayan Ertan Saban'ın birbirine girdiği iddia ediliyor.Daha önceleri bu başarılı ve yakışıklı iki oyuncu birlikte kamera karşısına geçmişlerdi.Umarız ki bu haber gerçek...
  5. kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

arkadaşlar selamınaleyküm , derdimi anlatıyım : bir arkadaşımla kavga ettim , kabaca tabirle dövüldüm , dayak yedim. sonra aksam içim hiç rahat etmedim sabah gittim o arkadaşımla barıştım. herşey hallolmuştu ama ben her küçük şeyi kafama taktığım için hep düşündüm , hep düşündüm... aklıma sanki vuramadım diye içimde kaldı , içimde kin kaldı , içimde kaldı gibi düşünceler geliyor.sonra gidip...

Sayfayı Paylaş