gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Selçuk Uraldan Şok Açıklamalar

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Selçuk ural katıldığı bir proğramda inanılmaz açıklamalarda bulunmuş. [​IMG] SELÇUK URAL KATILDIĞI ' ORADA NELER OLUYOR' PROGRAMINDA İLGİNÇ İTİRAFLARDA BULUNDU:

'Oğlum Hakan ve kızım Aslı ile ilişkilerimiz ne yazık ki sonradan gelişti. İkisi de çok büyük acılardan hatalardan dönerek bugünkü mutlu hayatlarına kavuşabildiler. En kötü şeyleri oğlum Hakan Ural yaşadı. Verilmiş sadakam varmış ki Allah ölüme doğru sürüklenen yavrumu bana bağışladı.

-Hakan’ı uçuruma sürükleyen olay, Sibel Can’ la evlenmesiyle başladı. Bu nikâha şiddetle karşı çıktım. Evliliklerinin ilk yılında boşanmaları için Hakan’a yalvardım. ’Oğlum, boşan normal bir kadınla yuva kur.’’ dedim. Oğlum beni dinlemedi. Sonra başına gelmedik kalmadı.

-Yavrum ‘Pasif Depresif’ denilen korkunç bir hastalığa yakalandı. Günde bir avuç ilaç içiyor, gecceleri uyumuyor, yemek yemiyor, sürekli ağlıyor ve ‘baba beni kurtar’ diye yalvarıyordu. Elleri, ayakları ve sırtı yara içindeydi. Yatağa yatamıyordu. 3 gün boyunca bir sandalyenin üzerinde ellerini tutarak ‘ Oğlum, bu kötü günler geçecek elimi sıkı tut, hayata tutun’ diye yalvardım. Allaha da oğlumu bu kötü evlilikten kurtar diye yalvardım.

-Oğlum Hakan; ‘Baba, sırat köprüsünden geçiyorum. Yardım et’ diye ağlıyordu. O günleri hiç unutamıyorum. Oğlum bu evlilikte, ihaneti de, sevilmemeyi de, kullanıldığını da gördü. Ölümden döndü ama Allah'a şükür ki şimdi çok mutlu. Onu deliler gibi seven iyi aile terbiyesi almış olağanüstü bir eşi var.

- Ezgi iki yıl boyunca, Hakanla bir eve kapandı onu tüm yaralarından kurtardı. Ona hemşirelik yaptı. Hakan, Ezgi ile yeniden doğdu. Keşke Sibel Can ile değil de Ezgi ile ilk evliliğini yapmış olsaydı. Evet, torunlarımın annesi ama Sibel Can’ı görmüyorum ve hayatımın sonuna kadarda görmek istemiyorum.

-Kızım Aslı’da babasını dinlemedi ve hiç konuşmak dahi istemeyeceğim bir hata yaptı. Ama, şimdi oda çok mutlu. Kendisini işine verdi. Çok başarılı bir modacı olacak. Abisi Hakan Ural, yengesi Ezgi ile birlikte birbirlerine kenetlendiler.

-Bir baba olarak evlatlarımın yaptıkları yanlışlardan sonra dizlerimde ve omuzlarımda ağladıklarını gördüm. Hakan’ın ve Aslı’nın ‘ baba yardım et’ diye haykırışları hayatımın sonuna kadar gözümün önünden gitmeyecek. Bu görüntüleri hatırladıkça hep kendimi suçluyorum. Ve onlara daha farklı sarılıyorum. Uçurumlardan döndük sırat köprülerinden geçtik çok gözyaşı döktük ama şimdi çok mutluyuz.
    Hürriyet

Selçuk Uraldan Şok Açıklamalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merve Boluğur'dan şok açıklamalar!

Merve Boluğur'dan şok açıklamalar!

merve boluğur itirafları, hayatı, küçük sırlar ayşegül karetkeri hayatı hakkında ki tüm açıklamalar burda arkadaşlar "Küçük Sırlar" adlı dizinin Ayşegül'ü yani Merve Boluğur, hayatı hakkında müthiş açıklamalar yapmış Melek'lerim. 'Yüzüne bakacak kızım' Küçük Sırlar' dizisinin Ayşegül'ü Merve Boluğur, küçükken içine kapanık bir çocuk olmasından ilk aşkına hakkında merak edilen...
  2. Selçuk Ural 45. sanat yılını kutladı

Selçuk Ural 45. sanat yılını kutladı

selçuk ural, 45. sanat yılı kutlaması, sezen aksu, mustafa ceceli, ferhat göçer, düet, konser, geceden görüntüler, haberler ve dahası sizleri bekler arkadaşlar Selçuk Ural 45. sanat yılını, Sezen Aksu - Mustafa Ceceli - Ferhat Göçer gibi ünlerin düetleri ile büyük bir konser vererek kutladı Melek'lerim. Usta yorumcuya, başarısının devamını diliyor ve geceden haberleri, görüntüleri...
  3. Seda Sayan'dan şok açıklamalar!

Seda Sayan'dan şok açıklamalar!

seda sayan nihat doğan oğulcan sinan engin mahsun kırmızıgül ibrahim tatlıses seda sayan hayat hikayesi şok açıklamalar burada arkadaşlar. Seda Sayan katıldığı bir programda hayatı ve hayatına giren sevgililleri hakkında, bu güne dek hiç bir yerde görmediğiniz duymadığınız şok açıklamalar yaptı. Seda Sayan Nihat Doğan hakkında da konuştu. Mahsun Kırmızıgül'ün filmleri hakkında da konuştu ve...
  4. Meryem Uzerli'nin Sevgilisinden Şok Açıklamalar!

Meryem Uzerli'nin Sevgilisinden Şok Açıklamalar!

muhteşem yüzyıl hürrem sultan hürrem sultan diziden ayrıldımı meryem uzerlinin sevgilisi Bir süre önce Muhteşem Yüzyıl dizisini terkederek diziden ayrılan Meryem Uzerli hakkın da şimdiye kadar birçok şey yazılıp çizildi. Meryem Uzerli'nin diziden para için ayrıldığını söyleyenler bile oldu. Onun tükenmişlik sendromu hastalığı ile mücadele için de bulunduğunu söyleyen yakın çevresinden Meryem...
  5. Doğukan Manço'dan Survivor Sonrası Şok Açıklamalar!

Doğukan Manço'dan Survivor Sonrası Şok Açıklamalar!

survivor 2013 kim kazandı survivor 2013 hilmicem survivor 2013 finale kim kaldı 2013 Survivor yarışması 110 günlük maratondan sonra finalde Doğukan Manço ve Hilmicem'in kalması ve gelen sms oyları ile Hilmicem'in mazanması ile son buldu. Yarışma sona erdi ama yarışmanın ardından yapılan şok açıklamaların ardı arkası kesilmiyor. Finale kalan iki isimden biri olan ve merhum Barış Manço'nun oğlu...

Sayfayı Paylaş