gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Selda Bağcan - Acıyı Bal Eyledik

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bak su bebelerin güzelliğine Kaşı destan gözü destan Elleri kan içinde
    Kör olasın demiyorum
    Kor olma da gör beni
    Damda birlikte yatmışız
    Öküzü hoşça tutmuşuz
    Koyun değil su dağlarda
    San kendimizi gütmüşüz
    Hor baktık mi karıncaya
    Kırdık mı kanadını serçenin
    Vurduk karacanın yavrulusunu
    Ya nasıl kıyarız insana
    Sen olmazsan öldürmek ne
    Çürümek ne zindanlarda
    Özlem ne ayrılık ne
    Yokluk ne yoksulluk ne
    İlenmek ne dilenmek ne
    İlenmek ne dilenmek ne
    İssiz güçsüz dolanmak ne
    Gün gün ile barışmalı kardeş kardeş
    Duruşmalı koklaşmalı söyleşmeli
    Korka korka yasamak ne kahrolasın demiyorum
    Kahrolma da gör
    Beni kanadık toprak olduk çekildik
    Bayrak olduk döküldük
    Yaprak olduk geldik bugüne
    Ekmeği bol eyledik acıyı bal
    Eyledik sıratı yol eyledik
    Geldik bugüne ekilir ekin geliriz
    Ezilir un geliriz bir gider
    Bin geliriz beni vurmak kurtuluş mu
    Kor olasın demiyorum
    Kor olma da gör beni

Selda Bağcan - Acıyı Bal Eyledik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

selvi boylum salın da gel bir bakışın ömre bedel ikimizi ayırdılar kör olası zalim kader sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyyy kara saçın dolam dolam boynunda urganın olam eğer başka yar seversen buralarda nasıl duram sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyy
  2. Selda Bağcan - Gesi Bağları

Selda Bağcan - Gesi Bağları

gesi bağları tab gesi bagları tab baglari selda bağcan bağları tabı Gesi bağlarından dolanıyorum Yitirdim yarimi amman aranıyorum(2) Bir çift selamına güveniyorum Gel otur yanıma hallarımı söyleyim Halımdan bilmiyor ben o yari neyleyim Gesi bağlarında üç top gülüm var Hey Allahtan korkmaz sana bana ölüm var(2) Ölüm var sa bu dünyada zulüm var Atma garip anam beni dağlar ardına Kimseler...
  3. Selda Bağcan - Dostum Dostum

Selda Bağcan - Dostum Dostum

Bin cefalar etsen almam üstüme oy Gayet şirin geldi dillerin dostum oy Varıp yadellere meyil verirsen oy Gış ola bağlana yolların dostum dostum İlahi onmaya yardan ayıran oy Bahçede bülbüller ötüyor uyar oy Kula gölge ise allah'a ayan oy Senden ayrılalı gülmedim dostum dostum Pir Sultan Abdal'ım gülüm dermişler oy Bu şirin canıma nasıl kıymışlar oy İster isem dünya malın vermişler oy Sensiz...
  4. Selda Bağcan - Beni Unutma

Selda Bağcan - Beni Unutma

Bir gün gelir de unuturmuş insan En sevdiği hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat onikiyi vurduğu zaman Beni unutma Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni düşünürüm Hayal içimde perişan yürürüm Sende karanlığın sustuğu yerde Beni beni unutma O saatlerde serpilir gülüşün Bir avuç su gibi içime ey yar Senin de başında o çılgın rüzgar Deli deli esiverirse bir gün...
  5. Selda Bağcan - Halkım (2011)

Selda Bağcan - Halkım (2011)

selda bağcan halkım Selda bağcan, selda bağcan albümü, selda bağcan 2011 albümü, selda bağcan halkım albümü, resimleri hhakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Selda Bağcan 2011 Halkım albümü sizlerle melekler. Keyifli dinlemeler. Sanatçi: Selda Bağcan Albüm Adi: Halkım Türü: Türkü Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 72.39 MB Albümdeki Eserler...

Sayfayı Paylaş