gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Selda bağcan güvercinleride vururlar yeni albümü 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Selda Bağcan’ın 4 yıl ara verdikten sonra, tüm müzik birikimlerini aktardığı, üst düzey performans sergilediği, bu müzik çalışmasını dinleyen herkesin kalp ve kulaklarını kazanacak gerçek bir müzikal hazine. Her şarkısı belli bir türe ait olmayan ama her türü çok az kişinin yakaladığı kusursuzlukla icra eden o mükemmel sesi sarmalayan zengin bir alt yapısı var bu çalışmanın.
    Senelerce yaptığı bütün müzik çalışmalarında özgürlüğü dile getirme isteği insanca bir hayat talebi Selda Bağcan’ın bu çalışmasına da yansıyor. 70li yılların Türkiye’sinden folk rock protest şarkıcı Selda Bağcan’ın söylemek istediğini dile getiren bu albüm başka dünyalara aitmiş hissi veren bildik ve yabancı öğelerin hüznün ve sevincin karışımı.
    Yeni Albümde 10 adet eser yer alıyor ve ismini ‘Güvercinleri de vururlar’ adlı parçadan alıyor. Şarkının Sözleri ve Müziği Şehrazat’a ait olan ‘Güvercinleri de vururlar’ Selda Bağcan’ın mükemmel ses tınısıyla Hrant Dink’e adanmış bir şarkı.

Selda bağcan güvercinleride vururlar yeni albümü 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

selvi boylum salın da gel bir bakışın ömre bedel ikimizi ayırdılar kör olası zalim kader sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyyy kara saçın dolam dolam boynunda urganın olam eğer başka yar seversen buralarda nasıl duram sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyy
  2. Selda Bağcan - Gesi Bağları

Selda Bağcan - Gesi Bağları

gesi bağları tab gesi bagları tab baglari selda bağcan bağları tabı Gesi bağlarından dolanıyorum Yitirdim yarimi amman aranıyorum(2) Bir çift selamına güveniyorum Gel otur yanıma hallarımı söyleyim Halımdan bilmiyor ben o yari neyleyim Gesi bağlarında üç top gülüm var Hey Allahtan korkmaz sana bana ölüm var(2) Ölüm var sa bu dünyada zulüm var Atma garip anam beni dağlar ardına Kimseler...
  3. Selda Bağcan "Güvercinleri de Vururlar" 2008 Albüm Tanıtımı

Selda Bağcan "Güvercinleri de Vururlar" 2008 Albüm Tanıtımı

selda bağcan albümleri sevda baycan ALBUM İÇERİĞİ 01. Güvercinleri de Vururlar 02. Sarı Gelin 03. Sevgilerde 04. Magusa Limanı 05. Bir Yetim Türküsü 06. Halkım 07. Sana Geldim Can (Hüseyin Merhaba) Kerbela Ağıdı 08. Yanyana Olunca Güzel 09. Hene 10. Yara Min E
  4. Selda Bağcan - Halkım (2011)

Selda Bağcan - Halkım (2011)

selda bağcan halkım Selda bağcan, selda bağcan albümü, selda bağcan 2011 albümü, selda bağcan halkım albümü, resimleri hhakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Selda Bağcan 2011 Halkım albümü sizlerle melekler. Keyifli dinlemeler. Sanatçi: Selda Bağcan Albüm Adi: Halkım Türü: Türkü Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 72.39 MB Albümdeki Eserler...
  5. Selda Bağcan 2011 yeni albüm Halkım

Selda Bağcan 2011 yeni albüm Halkım

selda bağcan son albüm selda bağcan yeni albüm yeni albümü 2011 son 2011 albümü selda bağcan, 2011 albüm, yeni albüm, halkım, 2011 şarkıları, halkım albümü şarkıları, tyanıtımı, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. "Şarkılarım New York'ta diskolarda çalıyor" diyen Selda Bağcan, 2011 de ki "Halkım" adlı albümü ile bomba gibi geliyor Melek'lerim:) Selda Bağcan,...

Sayfayı Paylaş