gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Selda Özer kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

selda özer kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herşey burada arkadaşlar.

Bir çok sinema filminde ve dizide rol alan ünlü isim Selda Özer hakkında ve hayatı hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler.

Selda Özer (d. 1961 - İstanbul), sinema ve dizi oyuncusu.
    Çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol aldı.

Filmografisi

Ertelenmiş Hayatlar - 2007
    Rüyalarda Buluşuruz - 2006
    Saçsaça Başbaşa - 2004
    En İyi Arkadaşım 2004
    Bir İstanbul Masalı - 2003
    Asmalı Konak - Hayat - 2003
    Gurbet Kadını - 2003
    Asmalı Konak - 2002
    Benim İçin Ağlama - 2001
    Karate Can - 2001
    Harem Suare - 1999
    Ateş Dansı - 1998
    Yanlış Saksının Çiçeği - 1997
    Şehnaz Tango - 1996
    Sokaktaki Adam - 1995
    Gurur - 1994
    Sıcak Takip - 1993
    Bir Kadın Yüzü - 1993
    Yıldızlar Gece Büyür - 1991
    Bir Kaç Güzel Gün İçin - 1984

Selda Özer kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

selvi boylum salın da gel bir bakışın ömre bedel ikimizi ayırdılar kör olası zalim kader sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyyy kara saçın dolam dolam boynunda urganın olam eğer başka yar seversen buralarda nasıl duram sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyy
  2. Selda Bağcan - Gesi Bağları

Selda Bağcan - Gesi Bağları

gesi bağları tab gesi bagları tab baglari selda bağcan bağları tabı Gesi bağlarından dolanıyorum Yitirdim yarimi amman aranıyorum(2) Bir çift selamına güveniyorum Gel otur yanıma hallarımı söyleyim Halımdan bilmiyor ben o yari neyleyim Gesi bağlarında üç top gülüm var Hey Allahtan korkmaz sana bana ölüm var(2) Ölüm var sa bu dünyada zulüm var Atma garip anam beni dağlar ardına Kimseler...
  3. Selda Alkor

Selda Alkor

selda alkor asmalı konak oyuncuları asmali konak oyunculari 1943 Konya doğumlu olan Selda Alkor 1965'ten beri sinema dünyasındadır ve pek çok film ve dizide rol almıştır. Sinemaya Cumartesi Senin Pazar Benim filmindeki rolü ile başlayan oyuncu son yıllarda Asmalı Konak dizisinde Sümbül Karadağ, Çemberimde Gül Oya dizisinde Yurdanur karakterleri ile karşımıza çıkmıştır. Bir sinema...
  4. Selçuk Özer kimdir

Selçuk Özer kimdir

selçuk özer kimdir, kısaca hayatı, filmleri, biyografi En son "Kurtlar Vadisi Pusu" filminde rol alan usta oyuncu Selçuk Özer hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Selçuk Özercan (d. 1954, Erzincan) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, senarist. Gerçek ismi Selçuk Özercan olan sanatçı, Dostlar Tiyatrosu gibi topluluklarda ve sinema filmlerinde rol almış, en son...
  5. Selda Bağcan - Halkım (2011)

Selda Bağcan - Halkım (2011)

selda bağcan halkım Selda bağcan, selda bağcan albümü, selda bağcan 2011 albümü, selda bağcan halkım albümü, resimleri hhakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Selda Bağcan 2011 Halkım albümü sizlerle melekler. Keyifli dinlemeler. Sanatçi: Selda Bağcan Albüm Adi: Halkım Türü: Türkü Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 72.39 MB Albümdeki Eserler...

Sayfayı Paylaş