gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Selen Seyven

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

seren seyven selen seyven selen ayak ayakları [​IMG]

Selen Seyven konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. selem

selem

bende geldımmmmmmmmm.merhabalarrrrrrr:spider:
  2. Fakir Selene 3 (Yeni)

Fakir Selene 3 (Yeni)

Fakir Selene 3 (Yeni) Saç Şekillendirme Seti 1000 watt 2 hız ayarı Soğuk hava düğmesi Dar fön başlığı Yuvarlak fırça
  3. Selen seyven gencodan sonraki yeni rolüne alışamamış

Selen seyven gencodan sonraki yeni rolüne alışamamış

selen seyven facebook selen seyven ayak ayakları 'YENİ ROLE ALIŞAMADIM' SELEN SEYVEN, 'DOLUDİZGİN YILLAR' DİZİSİNDEKİ KARAKTERİNİ BENİMSEMEKTE ZORLANDIĞINI AÇIKLADI. 'Genco'nun Pınar'ı olarak şöhreti yakalayan Selen Seyven, TRT'de başlayan 'Doludizgin Yıllar' dizisindeki karakterini benimsemekte zorlandığını açıkladı. Genç oyuncu, 'Büyük bir sarsılma oldu. Pınar çok farklı bir...
  4. Selen Seyven ile röportaj

Selen Seyven ile röportaj

selen seyven hayatı selen seyven ve sevgilisi temmuz karikutal sevgilisi doludizgin yıllar gülşen neden ayrıldı doludizgin yıllardan neden ayrıldı Genco dizisi ile ün kazan güzel oyuncuya aşk var mı diye sorduk...... 'HERKES TARAFINDAN TANINIYORUM!' GENCO DİZİSİYLE BİRÇOK İNSANIN GÖNLÜNE TAHT KURAN SELEN SEYVEN İLE GENCO’DAN BU YANA YAPTIKLARI, YENİ DİZİSİ VE AŞK HAYATI HAKKINDA KEYİFLİ BİR...
  5. Suna Selen kimdir

Suna Selen kimdir

suna selen suna selen kimdir suna selen kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, ödülleri, münir özkul, resmi, foto, fotoğrafları, Tiyatro ve Sinema dünyasının usta oyuncularından biri olan Sune Selen hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada Melek'ler! Suna Selen; Doğumu: 1939, İstanbul Sinema, Tiyatro ve dizi oyuncusudur. Hayatı: Münir...

Sayfayı Paylaş