gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Selena Gomez Saç Stilleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; selena gomez saç stilleri hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, son zamanlarda Hollywood'un en beğenilen yıldızları arasına girmeyi başaran Selena Gomez, ilişkileri ve içinde bulunduğu projelerle adından söz attirmeyi başarıyor. Günden güne hayran kitlesini arttıran güzel yıldız aynı zamanda giyim tarzı, saçı ve makyajıyla da takip edilen ünlüler arasında. Eğer siz de bir Selena Gomez hayranı iseniz yıldızın kullandığı saç modelleri ve renkleri ilginizi çekecektir...

Selena Gomez Saç Stilleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selena Gomez Tumblr Resimler

Selena Gomez Tumblr Resimler

Bu konu;tumblr resimler hakkında bilgi vermekterdir. Melekler hareketli resimlere Tumblr denir.Ben güzel şarkıcı Selena Gomez hareketli resimlerinden birkaç örnek vermek istedim.
  2. Selena Gomez Hayatı

Selena Gomez Hayatı

Bu konu; Selena Gomez'in hayatı hakkındadır. Melekler özelliklede çocukların çok sevdiği şarkıcı Selena Gomez'in hayatı kim kimdir bölümümüzde. Selena Marie Gomez ( d. 22 Temmuz 1992 doğum yeri: New York, New York City) ABD’li aktris ve şarkıcı.En iyi bilinen rolü Waverly Büyücüleri adlı Disney Channel Dizisi’ndeki Alex Russo karakteridir. Selena Gomez 22 Temmuz 1992’de New York’ta doğan...
  3. Selena Gomez Saç Modelleri ve Renkleri

Selena Gomez Saç Modelleri ve Renkleri

Bu konu Selena Gomez saç modellerine yer vermektedir. 22 Temmuz 1992 Newyork doğumlu genç şarkıcı ve aktris Selena Gomez, sesi kadar güzelliği ve saç modelleri tarafından da çok beğenilen bir sanatçı olmaya devam ediyor. Hayranları için Selena Gomez'in saç modellerini galerimiz de bir araya toplayarak fikir olması açısından sizlerin beğenisine sunuyorum.
  4. selena gomez hangi filmlerde rol aldı

selena gomez hangi filmlerde rol aldı

Melekler bayılıyorum selena gomeze keşke ona benzeyebilsem :) Rol aldığı tüm filmlerin listesini rica ediyorum sizden..
  5. Selena Gomez 'in Evi Nerde ?

Selena Gomez 'in Evi Nerde ?

Hazır justinle de ayrılmışken :D Selena Gomezin evinin yerini biliyormusunuz acaba ?

Sayfayı Paylaş