gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Selena yurdışında olmak istiyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü oyuncu Sinem Kobal şöhrete çok erken yaşda başladı bunun ağırlıklarından bahsetti....
    HAYALİ HOLLYWOOD'DA OYNAMAK!
    OYUNCU SİNEM KOBAL, 13 YAŞINDAN BERİ EKRANDA OLMANIN ZAMAN ZAMAN PSİKOLOJİSİNİ BOZDUĞUNU SÖYLEDİ.KOBAL'ODAMA KAPANIR AĞLARDIM. GENÇ YAŞTA ŞÖHRET ÇOK ZOR' DEDİ...

Selena dizisinin beğenilen oyuncusu Sinem Kobal, oyunculuğa küçük yaşta başlamanın avantajlarının yanı sıra zorluklarının da olduğunu söyledi.

ANNEM HEP YANIMDAYDI

13 yaşında Dadı dizisiyle ekranların karşısına geçen Kobal zaman zaman yaşadığı 'kaybolma hissini' annesinin yardımıyla aştığını belirtti. Kobal yaşadığı zor günleri şöyle anlattı:

'Gençlikle çocukluk arasında bir yaşta kendimi setlerde buldum. Oyunculuk 4 yaşından beri yapmak istediğim bir şeydi. Ancak gerçekler çok farklı. Herkes beni alkışlarken ben kaybolduğumu hissederdim. Odama kapanıp ağladığım zamanlar oldu. Dengem bozulmuştu. Annem hep yanımdaydı ve iç dengemi o kurdu.' Beykent Üniversitesi'nin Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü'nde öğrenci olan Sinem Kobal tek isteğinin dizilere ara verip İngilizce’sini ilerletmek olduğunu söyledi.

HAYALİM HOLLYWOOD

Kobal, “İngiltere'ye gidip dilimi ilerleteceğim. Work-shoplara katılmak istiyorum. Ayaklarım yere basıyor. Hayalimde ise Hollywood var' dedi.

Selena yurdışında olmak istiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baba olmak istiyormuş

baba olmak istiyormuş

Kenan Doğulu'nun içinde baba olma isteği varmış ama bu koşullarda zor gibi görünüyor sizcede öyle değil mi.......... KENAN DOĞULU GAZA GELECEK Mİ? OZAN DOĞULU, KARDEŞİ KENAN DOĞULU'NUN DA BABA OLMAYI İSTEDİĞİNİ ANCAK ANNE ADAYINI HENÜZ BULAMADIĞINI ANLATTI... Ozan Doğulu, 10 aylık olan kızı Arya ile babalığı tatmanın mutluluğunu yaşıyor. CNNTURK'teki 'Nası Yani?' programında konuşan...
  2. büyüyünce ne olmak istiyorsun

büyüyünce ne olmak istiyorsun

çocukken sizede sormuşlardır süphesiz ne olcan yavrum diye bakalım bu soruya günümüz sartlarında bir çocuk ne cevap veriridi :) :) paylasım amaçlıdır yanliş anlasılmasın sözüm meclisten dışarı :)
  3. bende anne olmak istiyorum

bende anne olmak istiyorum

merhaba kızlar bende 8 aydır denememe rağmen hiç gebe kalamadım.yarın adet olmam lazım ama yaklaşık 10 gündür adet sancısı çekiyorum.acaba gebe olabilirmiyim.bir fikri olan varmı hamile kalındığında adet sancısı olurmu
  4. anne olmak istiyorum

anne olmak istiyorum

benim adetime 6 gün var fakat ben 2 haftadır eşimle korunmasız ilişkiye giriyorum yani son adet dönemimim 13 ve 17 günleri arasında eskiye nazaran çok fazla wcye gidiyorum ben hamilemiyim acaba:hamileyim:
  5. hamiş olmak istiyorum

hamiş olmak istiyorum

mrb kızlar en son adetm 24 hazirandı bebek istiyoruz 2 gündür belimde ve kasıklarımda sancı var bu kadar kısa sürede hamiş olablrmym bel ağrısı çekipte hamile olduğunu öğrenen varmı

Sayfayı Paylaş