gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Selim Gülgören'den Seni Tarihe Gömdüm Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Selim Gülgören Tarihe Gömdüm şarkı sözleri Selim Gülgören Tarihe Gömdüm şarkısı sözü

Sevgili melekler, bu konumuzda Selim Gülgören 'in seslendirdiği bir şarkı ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız şarkı Selim Gülgören Tarihe Gömdüm şarkısı sözü .. :)

Ben unuturum sen kendi derdine yan
    Bak yaşıyorum sen hala yıkıldığımı san
    Ağlasan da, yalvarsan da yok yolu dönemem sana
    Bağlasan da durmaz anla usandı yürek zamanla
    Bu son olsun kanmam bir daha

Düşünmeden beni düşürdün dillere
    Taş duvarlar ördün yine kalbime
    Bekleme gururuma döndüm ben
    Seni tarihe gömdüm
    Üzülmeden beni düşürdün dillere
    Seni tarihe gömdüm ben
    Ben unuturum sen kendi derdine yan
    Bak yaşıyorum sen hala yıkıldığımı san
    Ağlasan da, yalvarsan da yok yolu dönemem sana
    Bağlasan da durmaz anla usandı yürek zamanla
    Bu son olsun kanmam bir daha

Giderken unut bütün olup bitenleri aramızdaki buruk hikayeyi yokmuş gibi
    Affetmem bir ömür geçse bile seni
    Nasıl da yaşarken öldürdün
    Hem beni, hem kendini

Düşünmeden beni düşürdün dillere
    Seni tarihe gömdüm
    Üzülmeden beni düşürdün dillere
    Seni tarihe gömdüm ben

Selim Gülgören'den Seni Tarihe Gömdüm Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selim Gülgören'den Cennet Şarkısının Sözleri

Selim Gülgören'den Cennet Şarkısının Sözleri

selim gülgören cennet şarkısı sözleri nedir nasıldır ile ilgili bilgiler burada melekler Ekranların genç yeteneklerinden Selim Gülgören'in şarkılarından biri olan ''Cennet'' parçasının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Hani fani bu hayat ümit bağlayamam Olmadı diye oturup ağlayamam Gönlü geniş olan sükûtu öğrensin Sevgimi yok yere ele bağlayamam Gelir mi diye...
  2. Selim Gülgören Uyanma Uyu şarkı sözü

Selim Gülgören Uyanma Uyu şarkı sözü

Selim Gülgören Uyanma Uyu şarkı sözü varmı ??????? Kızlar Selim Gülgörenin Uyanma Uyu şarkısının sözlerini arıyorum bilen yazsın
  3. 2012 Selim Gülgören Uyanma Uyu şarkı sözleri

2012 Selim Gülgören Uyanma Uyu şarkı sözleri

Selim Gülgören Uyanma Uyu şarkısı sözü 2012 Selim Gülgören Uyanma Uyu şarkı sözleri Selim Gülgören hayranları sizler için bu sayfamızda Selim Gülgören'in Uyanma Uyu şarkısının sözlerini paylaşıyoruz ve şarkı tüm Melek'lerimize gelsin diyoruz. Selim Gülgören Uyanma Uyu şarkısının sözleri Şu an camın önünde bir koltuğa uzanmış uyuyor gibisin Seni izliyorum Şu an camın önünde bir koltuğa...
  4. Selim Gülgören Tarihe Gömdüm Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selim Gülgören Tarihe Gömdüm Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar aranızda Selim Gülgören seven dinleyen var mı bilmiyorum ama kesinlikle tavsiye ediyorum ayrıca sizden biliyorsanız ve mümkünse benimle Selim Gülgören Tarihe Gömdüm Şarkı Sözünü paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Gökhan Özen Seni Seviyorum Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Seni Seviyorum Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen seni seviyorum şarkısı gökhan özen şarkıları gökhan özen seni seviyorum sözleri Sevgili melekleri sevilen popçu Gökhan Özen'in Milyoner albümünde yer alan ve söz-müziği Gökhan Özen'e ait olan Seni Seviyorum şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Seni seviyorum seni Bir can borcum var Allah’a Varsın o da senin olsun ama Bir aşk borcun var bana Aşk nedensiz, bedensiz...

Sayfayı Paylaş