gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

selim güngören cennet sevdim kaç kere bilemem şarkı sözü var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selim gülgörenin seslendirdiği cennet sözleri şarkısını arıyorum. lyrics sevdim kaç kere bilemedim vs diye bi şarkıydı melodisi aklımda ama sözlerini bulamadım yardımcı olur musunuz lütfen bana.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

selim güngören cennet sevdim kaç kere bilemem şarkı sözü var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nev yokum şarkı sözü var mı

nev yokum şarkı sözü var mı

Nev'in seslendirdiği bir şarkı var yokum diye arkadaşlarım bu şarkının sözlerini arıyorum varsa memnun olurum. Teşekkürler.
  2. Selim Gülgören'den Cennet Şarkısının Sözleri

Selim Gülgören'den Cennet Şarkısının Sözleri

selim gülgören cennet şarkısı sözleri nedir nasıldır ile ilgili bilgiler burada melekler Ekranların genç yeteneklerinden Selim Gülgören'in şarkılarından biri olan ''Cennet'' parçasının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Hani fani bu hayat ümit bağlayamam Olmadı diye oturup ağlayamam Gönlü geniş olan sükûtu öğrensin Sevgimi yok yere ele bağlayamam Gelir mi diye...
  3. Göksel Uzaktan Şarkı Sözleri var mı

Göksel Uzaktan Şarkı Sözleri var mı

Göksel Uzaktan Şarkı Sözleri için yazıyorum size bana o şarkının sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
  4. 3. Selimin Çocuğu kaç tane bilen var mı

3. Selimin Çocuğu kaç tane bilen var mı

Merhaba aranızda tarih ile ilgili ve tarih bilgileri olan arkadaşlarım varsa o arkadaşlarıma 3. Selimin Çocuğu kaç tane diye soruyorum cevabı da merakla bekliyor ve şimdden cevap için tşk ediyorum.
  5. İdo Tatlıses -Kaç Kere Şarkı Sözleri

İdo Tatlıses -Kaç Kere Şarkı Sözleri

ido tatlıses kaç kere,ido tatlıses kaç kere şarkı sözü,ido tatlıses 2015 kaç kere sözleri Yeni albümü ile başarılı bir çıkışa imza atan İdo Tatlıses "Sonsuz Teşekkürler" şarkısı ile uzun süredir en çok dinlenenler listesinde yer alıyor. Babasının izinden giderek başarılı bir sanatçı olmak isteyen İdo ilk albümü ile bunu başaracak gibi gözüküyor. İlk klip şarkısı olarak Sonsuz...

Sayfayı Paylaş