gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Selin Demiratar Adanalı Dizisinde artık ağlamıyor

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Selin Demiratar... Vay be neydi bir zamanlar hani Acı hayat dizisi vardı ordaki nermin Selin Demiratar. Ne ağlamış ne ağlatmıştı bizleri hatırlayın bi. Oyunculuğunu sevmiştim. Memet deyişi öldürüyordu beni :D:D Şimdi yeni Adanalı dizisinde emniyet müdürünü canlandırıyor. Bayada iyi gibi
    Geçiyoruz haberimize...

'ARTIK AĞLAMIYORUM!'
    'ACI HAYAT' DİZİSİNDE SÜREKLİ ACI ÇEKEN, BİR KARAKTERİ CANLANDIRAN SELİN DEMİRATAR, ARTIK AĞLAMADIĞINI SÖYLEDİ.

Kenan İmirzalıoğlu'yla oynadığı 'Acı Hayat' dizisinde sürekli acı çeken, çoğu sahnede ağlayan bir karakteri canlandıran Selin Demiratar, yeni dizisi 'Adanalı'da artık ağlamadığını söyledi.
    Genç oyuncu, 'Seyircinin beni eski dizideki rolümle hatırlamasını istemiyorum' dedi.

Selin Demiratar Adanalı Dizisinde artık ağlamıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adanalı dizi oyuncularından Selin Demiratar

Adanalı dizi oyuncularından Selin Demiratar

selin demiratar ayak selin demiratar ayakları demiratarın ayakları kalça kalçaları Selin Demiratar, 1983 İstanbul doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusu. 1999 yılı Miss Globe Türkiye 1.si ve Dünya 3.sü olmuştur. Rol Aldığı Diziler * [[Dur Yolcu](2008)Ahmet * Gazi (2008), Tuna Demirkan * O Kadın (2007), Yeşim * Acı Hayat (2005), Nermin Yıldız * Sular Durulmuyor (2004) * Lise Defteri...
  2. artık ağlamıyorum

artık ağlamıyorum

Ağlama boşuna... Vicdanını rahatlatmaya çalışma Ne dediysem sana..az kalır yaptıklarının yanında Her gece döktüğüm gözyaşı geliyor aklıma gözlerimden akıtamadıklarIm ağırlaştı bağrımda Gece mavisinde yürüğümüz sahilde.. Hani ilk seni seviyorum dediğin yerde işte ordayım yine artık hiç birşey ifade etmiyor bana.. içimin acıdığı doğru ama yoktun yanımda özlemedim seni bir kere...
  3. Selin Demiratardan itiraf

Selin Demiratardan itiraf

'HİÇ KOMEDİDE OYNAMAMIŞTIM!' 'ADANALI' DİZİSİNDE ROL ALAN SELİN DEMİRATAR, KENDİSİNE KOMEDİ TÜRÜNDE SİNEMA FİLMİ TEKLİFİ GELDİĞİNİ ANCAK SİNEMADA DEĞİL DİZİDE KOMEDİ YAPMAYI TERCİH ETTİĞİNİ SÖYLEDİ. Dizide 'İdil' isimli bir sivil polisi canlandıran Selin Demiratar, projenin komedi aksiyon macera içerikli olmasının tercih nedeni olduğunu belirtti. 'Hiç komedi çekmemiştim ve bu anlamda...
  4. İdil(Selin Demiratar) Adanalı dizisinden ayrıldı!

İdil(Selin Demiratar) Adanalı dizisinden ayrıldı!

mehmet akif alakurt sevgilisi selin demiratar adanalı dizisinden neden ayrıldı adanali idil neden cikti adanalıdaki idil öldü adanalı idilin öldüğü sahne Adanalı dizisini seyredenler son bölümde İdil in vurulmasıyla şok yaşadı.Eminim birçok kişi İdil(Selin Demiratar) in akibetini merak ediyordur Daha fazla bekletmeden sizlere Adanalı dizisinin güzel oyuncusu İdil'in akıbetini söylüyorum Son...
  5. Selin Demiratar  Resim Albümü

Selin Demiratar Resim Albümü

selin demiratar idil selin demiratar adanalı biyografi Selin Demiratar Resimleri Melekler bu kızı ilk defa 2002 de Trt -1 de koçum benim dizisinde tanımıştım Eylül karakteri ile sonra tabi Eylül karakteri değişti.. arkasından birden bir patlama yaptı .. sonuç ortada aslında hoş kız hemde kibar.. Asilik bile bir insana bu kadar yakışır hakkını veriyor her rolun .. Buyrun şimdi resimler;...

Sayfayı Paylaş