gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Selin Demiratar Resim Albümü

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

selin demiratar idil selin demiratar adanalı biyografi
    Selin Demiratar Resimleri [​IMG]

Melekler bu kızı ilk defa 2002 de Trt -1 de koçum benim dizisinde tanımıştım Eylül karakteri ile sonra tabi Eylül karakteri değişti.. arkasından birden bir patlama yaptı .. sonuç ortada aslında hoş kız hemde kibar.. Asilik bile bir insana bu kadar yakışır hakkını veriyor her rolun ..

Buyrun şimdi resimler;

Çok beğendim böyle bir poz bendemi versem ne :)
    Çok farklı geldi bu resimde gözüme..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Şubat 2011
    Minera bunu beğendi.
  2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

güzel ama rol yapmayı bilmio bnce:)

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Asi kız rollerini iyi beceriyo romantik olamıyo sadece ... ama yinede çok tatlı..

Selin Demiratar Resim Albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adanalı dizi oyuncularından Selin Demiratar

Adanalı dizi oyuncularından Selin Demiratar

selin demiratar ayak selin demiratar ayakları demiratarın ayakları kalça kalçaları Selin Demiratar, 1983 İstanbul doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusu. 1999 yılı Miss Globe Türkiye 1.si ve Dünya 3.sü olmuştur. Rol Aldığı Diziler * [[Dur Yolcu](2008)Ahmet * Gazi (2008), Tuna Demirkan * O Kadın (2007), Yeşim * Acı Hayat (2005), Nermin Yıldız * Sular Durulmuyor (2004) * Lise Defteri...
  2. Selin Demiratar Resimleri

Selin Demiratar Resimleri

selin demiratar resimleri selin demiratar facebook ayak resmi web sitesi ayakları
  3. Selin Demiratardan itiraf

Selin Demiratardan itiraf

'HİÇ KOMEDİDE OYNAMAMIŞTIM!' 'ADANALI' DİZİSİNDE ROL ALAN SELİN DEMİRATAR, KENDİSİNE KOMEDİ TÜRÜNDE SİNEMA FİLMİ TEKLİFİ GELDİĞİNİ ANCAK SİNEMADA DEĞİL DİZİDE KOMEDİ YAPMAYI TERCİH ETTİĞİNİ SÖYLEDİ. Dizide 'İdil' isimli bir sivil polisi canlandıran Selin Demiratar, projenin komedi aksiyon macera içerikli olmasının tercih nedeni olduğunu belirtti. 'Hiç komedi çekmemiştim ve bu anlamda...
  4. Selin Demiratar hayatı

Selin Demiratar hayatı

selin demiratar hayatı selin demiratar hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kimdir, filmleri, dizileri "Adanalı" adlı dizide komiser rolünü oynayan güzel oyuncu selin Demiratar hakkında ki tüm merak ettiğiniz bilgiler burada Melek'ler! Hayatı... Çocukluğundan beri içinde olan oyunculuk sevgisini Antalya Belediye Tiyatrosunda katıldığı kurslarla dahada...
  5. İşte Selin Demiratar 'ın Sevgilisi !

İşte Selin Demiratar 'ın Sevgilisi !

Bu konu; selin demiratarın sevgilisi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Huzur Sokağının haylaz kızı Feyza rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Selin Demiratar 2 yıla yakın bir süre ünlü yönetmen Abdullah Oğuz ile birlikte olan Demiratar, Oğuz'dan ayrıldıktan sonra ilk defa bir başkasıyla görüntülendi. İşte Selin 'in gizemli sevgilisi.. “Huzur Sokağı”nın başrol...

Sayfayı Paylaş