gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Selin Demiratar ve Abdullah Oğuz Evleniyorlar !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

selin demiratar selin demiratar haberleri abdullah oğuz abdullah oğuz haberleri evleniyorlar 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Uzun yıllar Ebru Akel'le birlikte olan yönetmen Abdullah Oğuz , oyuncu Selin Demiratar ile evleniyormuş melekler :) Yönetmen Abdullah Oğuz'un keşfedip oyunculuğa yönlendirdiği ve en son Şüphe dizisinde birlikte çalıştığı Selin Demiratar'la aşkı o zaman ortaya çıkmıştı . Selin Demiratar Abdullah Oğuz evlilik haberi detayları şöyle melekler :)

Abdullah Oğuz bu hafta içerisinde ailesiyle birlikte Selin Demiratar'ı istemeye gidiyor.. Çift, düğün tarihi ve yeri konusunda aileleriyle birlikte karar verecek.

Çifte meleklermekani.com olarak mutluluklar diliyoruz .:)

Selin Demiratar ve Abdullah Oğuz Evleniyorlar ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adanalı dizi oyuncularından Selin Demiratar

Adanalı dizi oyuncularından Selin Demiratar

selin demiratar ayak selin demiratar ayakları demiratarın ayakları kalça kalçaları Selin Demiratar, 1983 İstanbul doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusu. 1999 yılı Miss Globe Türkiye 1.si ve Dünya 3.sü olmuştur. Rol Aldığı Diziler * [[Dur Yolcu](2008)Ahmet * Gazi (2008), Tuna Demirkan * O Kadın (2007), Yeşim * Acı Hayat (2005), Nermin Yıldız * Sular Durulmuyor (2004) * Lise Defteri...
  2. Selin Demiratar Resimleri

Selin Demiratar Resimleri

selin demiratar resimleri selin demiratar facebook ayak resmi web sitesi ayakları
  3. Selin Demiratardan itiraf

Selin Demiratardan itiraf

'HİÇ KOMEDİDE OYNAMAMIŞTIM!' 'ADANALI' DİZİSİNDE ROL ALAN SELİN DEMİRATAR, KENDİSİNE KOMEDİ TÜRÜNDE SİNEMA FİLMİ TEKLİFİ GELDİĞİNİ ANCAK SİNEMADA DEĞİL DİZİDE KOMEDİ YAPMAYI TERCİH ETTİĞİNİ SÖYLEDİ. Dizide 'İdil' isimli bir sivil polisi canlandıran Selin Demiratar, projenin komedi aksiyon macera içerikli olmasının tercih nedeni olduğunu belirtti. 'Hiç komedi çekmemiştim ve bu anlamda...
  4. Selin Demiratar  Resim Albümü

Selin Demiratar Resim Albümü

selin demiratar idil selin demiratar adanalı biyografi Selin Demiratar Resimleri Melekler bu kızı ilk defa 2002 de Trt -1 de koçum benim dizisinde tanımıştım Eylül karakteri ile sonra tabi Eylül karakteri değişti.. arkasından birden bir patlama yaptı .. sonuç ortada aslında hoş kız hemde kibar.. Asilik bile bir insana bu kadar yakışır hakkını veriyor her rolun .. Buyrun şimdi resimler;...
  5. Selin Demiratar hayatı

Selin Demiratar hayatı

selin demiratar hayatı selin demiratar hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kimdir, filmleri, dizileri "Adanalı" adlı dizide komiser rolünü oynayan güzel oyuncu selin Demiratar hakkında ki tüm merak ettiğiniz bilgiler burada Melek'ler! Hayatı... Çocukluğundan beri içinde olan oyunculuk sevgisini Antalya Belediye Tiyatrosunda katıldığı kurslarla dahada...

Sayfayı Paylaş