gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selin İmer fotografları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selin İmer hakkında hiç fot. yok biraz fot. yükleyin şu siteye nedir bu böyle

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Şu aralar ismi Milli oyuncumuz Arda Turan ile geçen Selin İmer'in en güzel resimlerini sizler için bir araya getirdik.

Selin İmer fotografları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barbados fotografları

Barbados fotografları

barbados fotoğrafları
  2. Bahreyn fotografları

Bahreyn fotografları

bahreynde yaşam bahreyn fotoğrafları bahreyn yaşam fotoları de
  3. Demet-Oğuz ayrılığının kilit ismi Selin İmer suskunluğunu bozdu

Demet-Oğuz ayrılığının kilit ismi Selin İmer suskunluğunu bozdu

Demet-Oğuz ayrılığının kilit ismi Selin İmer suskunluğunu bozdu: Oğuz ile mesajlaşmadım. Demet, ‘binici’ polemiğini unutturmak için beni ortaya attı Demet Akalın’ın, sevgilisi Oğuz Kayhan’ın telefonuna mesaj attığını iddia ettiği sosyetik güzel Selin İmer suskunluğunu bozdu! Akalın’ın “Selin, Oğuz’la mesajlaşıyordu” sözlerine yanıt veren İmer açtı ağzını yumdu gözünü... Cep telefonu...
  4. Selin İmer Suskunluğunu bozdu

Selin İmer Suskunluğunu bozdu

selin imer biyografi selin imer kaç yaşında kimdir kim 'BİNİCİ POLEMİĞİNİ UNUTTURMAK İÇİN!OĞUZ KAYHAN'IN TELEFONUNA MESAJ ATTIĞINI İDDİA ETTİĞİ SOSYETİK GÜZEL SELİN İMER SUSKUNLUĞUNU BOZDU! Demet-Oğuz ayrılığının kilit ismi Selin İmer suskunluğunu bozdu: Oğuz ile mesajlaşmadım. Demet, ‘binici’ polemiğini unutturmak için beni ortaya attı Demet Akalın’ın, sevgilisi Oğuz Kayhan’ın telefonuna...
  5. Fotograf Ara'sı

Fotograf Ara'sı

Ara Güler ya da İstanbul fotografcısı, 16 Ağustos 1928'de İstanbul'da doğdu. Lisedeyken film sütüdyolarında sinamacılığın her dalında çalışırken, Muhsin Ertuğrul'un tiyatro kurslarına devam etti. Çünkü Rejisör veya oyun yazarı olmak istiyordu. 1950'de Yeni İstanbul Gazetesi’nde gazeteciliğe başlarken aynı zamanda İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ne devam etti. 1958'de Time-Life,...

Sayfayı Paylaş