gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Selma Ergeç'in Yeni İmajını Gördünüz mü?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

selma ergeç, selma ergeç haberleri, hatice sultan
    Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'daki Hatice Sultan karakterinin ardından yeni bir dizi projesinde rol alacak olan Selma Ergeç imajını yeniledi. Hem saç rengini hem de şeklini değiştiren Ergeç, bunu proje için değil tamamen kendi isteğiyle yaptığını söyledi.

selma-ergeç.jpg

Yaklaşık 4 yıl Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hatice Sultan karakterine hayat veren Selma Ergeç, yeni yayın döneminde Star TV’nin ‘Nikahına Çağır Beni’ dizisinde rol alacak.

Dizide Bennu Yıldırımlar ve Sinem Kobal’ın ortanca kardeşini canlandıracak olan Ergeç, imajını yeniledi.

Saç rengini ve şeklini değiştiren Ergeç, “Proje için değil, tamamen kendi isteğimle yaptım” dedi.

Selma Ergeç'in Yeni İmajını Gördünüz mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Giyimde yeni sezon ürünleri gördünüz mü

Hamile Giyimde yeni sezon ürünleri gördünüz mü

Hamile Giyim Yeni Sezon hamile kıyafetleri hamile elbiseleri giyim
  2. Acun Ilıcalı 'nın Yeni Oyuncağını Gördünüz mü ?

Acun Ilıcalı 'nın Yeni Oyuncağını Gördünüz mü ?

acun ılıcalı acun ılıcalı haberleri acun ılıcalı teknesi Sevgili melekler, yaptığı her programla izleyiciyiden tam not alan, herkesi ekran başına çeken başarılı programcı Acun Ilıcalı teknesini değiştirmiş. Absolute marka teknesini satan Ilıcalı bu kez Genova Yat Fuarından İtalyan yapımı muazzam bir yat almış. İşte Acun Ilıcalı haberleri, işte Acun'un yeni oyuncağı :D:D 2011 vergi...
  3. Yeni Hürrem Vahide Gördüm mü Olacak?

Yeni Hürrem Vahide Gördüm mü Olacak?

yeni hürrem sultan hürrem sultan muhteşem yüzyıl haberleri Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'daki Hürrem kriziyle ilgili olarak yeni bir iddia ortaya atıldı. Meryem Uzerli'nin diziden ayrılmasından sonra ortaya atılan iddiaya göre yeni sezonda Hürrem Sultan rolünü ünlü oyuncu Vahide Gördüm canlandıracak. Öyle görülüyor ki iddiaların ardı arkası kesilmeyecek ve gerçeği ancak dizinin yeni...
  4. Çağatay Ulusoy'un Yeni İmajını Gördünüz mü?

Çağatay Ulusoy'un Yeni İmajını Gördünüz mü?

çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy yeni imajı, çağatay ulusoy Sevgili melekler, Med Cezir dizisinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy imajını yeniledi. Dizinin sezon finali yapmasının ardından imajında da değişiklik yapan Uluoy sakal bıraktı. Dizide bir üniversite öğrencisini canlandıran Ulusoy uzun saçlı ve sakalsızdı. Sakallı fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Çağatay...
  5. Yeni Trend Saç Dövmelerini Gördünüz mü?

Yeni Trend Saç Dövmelerini Gördünüz mü?

Genellikle vücuda yapılan dövmeleri hepiniz biliyorsunuz. Hatta bu dövme işini abartıp hemen hemen tüm vücuduna yaptıran bile oluyor. Bana göre herşeyin abartısının kötü olduğu gibi dövmenin de abartısı hoş olmuyor. Son zamanlar da bayanlar arasın da hızla yayılmaya başlayan yepyeni bir dövme akımı başladı. İlk kez Kardashian kardeşlerin küçüğü olan Kylie Jenner tarafından saçına yaptırılan...

Sayfayı Paylaş