gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Selma Taran'dan Ayşe Özyılmazel'e Tavsiye!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

selma taran kimdir selma taran biyografi selma taran, evlilik için ne dedi, ali taranın eşi, ayşe özyılmazele tavsiye, şok evlilik, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Kolay değil ,sen kalk en güzel yıllarını evliliğine ada,eşinle çocuğunla mutlu olmaya çalış,bu arada kötü bir hastalığın pençesinde çırpın,iyileş,tam oh diyecekken,eşin kalksın kızın yaşında bir kadınla evlenmeye karar versin.Kolay yutulacak lokma değil doğrusu!..

Tamam,aşka saygımız sonsuz,gönüle söz geçmez ama ne bileyim,sanki bu kadarı biraz fazla..

Kadın kırgın,bitik,üzgün,,karmakarışık duygular içinde..Yenilgiyi kabul etmek zorunda ,savaşacak ne hali ne durumu var.Teslim olmuş..

Son bir söz söylemek istiyor,içindekileri dökecek..

''Sakın hasta olmasın ,benim ki gibi bir hastalık geçirmesin..Ne dediğimi anladınız sanırım...''

Ben anladım Selma Hanım,ben anladım.....

2. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Mutlu olabileceklerini hiç sanmıyorum zaten. Selma Hanıma bundan sonraki hayatında mutluluklar diliyorum.

Selma Taran'dan Ayşe Özyılmazel'e Tavsiye! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Taran Selma Taran'ın Hastane Masraflarını Üstlenmiş!

Ali Taran Selma Taran'ın Hastane Masraflarını Üstlenmiş!

selma taran kimdir ali taran selma ali taran, selma taran, hastane masraflarını üstlenmiş, evliliği, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Anlaşılan Ali Taran günah çıkatmaya ,kendini hafifletmeye çalışıyor.Ama bu o kadar kolay değil!. Yorumlar yüzünden evliliklerinin tadını da çıkaramayan Taran-Yılmazel çifti Bodrum'da balayılarına devam ediyor. Onca yorumdan sonra Ali...
  2. Ayşe Özyılmazel'e Babası Neco Sahip Çıktı

Ayşe Özyılmazel'e Babası Neco Sahip Çıktı

ali taran, ayşe özyılmazel, neco, sahip çıktı, haberleri hakkında detaylı bilgiler burada Kısa bir süre önce evlenen Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel'e yapılan eleştirilere gelin Ayşe Özyılmaz'in Neco sahip çıkmış kızlar... Yürekleri varsa TV’ye çıkalım KANSER tedavisi gören 21 yıllık eşinden kısa bir süre önce boşanan Ali Taran’la evlendiği için eleştirilen Ayşe Özyılmazel’e, babası...
  3. Ayşe Özyılmazel'e Gazeteci Cengiz Semercioğlu'nun Cevabı!

Ayşe Özyılmazel'e Gazeteci Cengiz Semercioğlu'nun Cevabı!

cengiz semercioğlu ayşe özyılmazel yazısı ayşe özyılmazel, cengiz semercioğlunun yazısı, cevabı, neler yazdı, zalime cevap, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dün kü twitter mesajında Ayşe Özyılmazel ,gazeteci Cengiz Semercioğlu'nu zalim ilan etmişti. Eh,Cengiz bey de fazla gecikmedi,cevabını verdi.Yazısını aynen yayınlıyoruz; Ayşe'ye... Kural 1: Sansasyonel...
  4. Selma Taran'ın Vasiyeti !

Selma Taran'ın Vasiyeti !

selma taran öldü ne zaman öldü selma taran öldü mü selma taran vasiyeti ile ilgili bilgiler burada melekler. Ali Taran'ın boşandığı eşi Selma Taran geçtiğimiz gün hayatını kaybetti biliyorsunuz melekler. Selma Taran'ın ölmeden önce ki son vasiyeti ise düşündürücüydü. Ali Taran'ın sürpriz birşekilde Selma Taran'dan boşanıp hemen gazeteci Ayşe Özyılmazel'le evlenmesi sebebiyle çok kötü günler...
  5. Selma Taran'ın Cenazesinden....

Selma Taran'ın Cenazesinden....

selma taran öldü selma taran öldü mü selma taran vasiyeti selma taran defnedildi 2011 resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçtiğimiz gün tedavi gördüğü kanser hastalığı sebebiyle hayata gözlerini yuman Selma Taran bugün toprağa verildi melekler. Son vasiyetiyle Ali Taran'a affetmediği mesajını veren Selma Taran, bugün sevenlerinin uğurlamasıyla Ulus'ta toprağa verildi. Selma Taran...

Sayfayı Paylaş