gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Selma Taran'ın Cenazesinden....

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

selma taran öldü selma taran öldü mü selma taran vasiyeti selma taran defnedildi 2011 resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçtiğimiz gün tedavi gördüğü kanser hastalığı sebebiyle hayata gözlerini yuman Selma Taran bugün toprağa verildi melekler. Son vasiyetiyle Ali Taran'a affetmediği mesajını veren Selma Taran, bugün sevenlerinin uğurlamasıyla Ulus'ta toprağa verildi. Selma Taran cenazesi ile ilgili ayrıntıları şimdi sizlerle paylaşıyoruz melekler. Allah günahlarını affetsin...

Ali Taran'ın çok üzgün olduğu gözlemlendiği cenaze törenine Kıvanç Tatlıtuğ ve Erol Köse gibi isimler de katıldı. Eski eşinin ölümünün hemen ertesi gününde bir basın toplantısı düzenleyen ünlü reklamcı Ali Taran, bir zamanlar birlikte program yaptıkları Acun Ilıcalı için ‘Artık benim dostum değil’ açıklamasında bulunmuştu.

[​IMG][​IMG]

Acun Ilıcalı bu sözlere rağmen, Selma Ann Desmond’un cenaze törenine katıldı. Ali Taran ve Acun Ilıcalı cenaze töreninde yan yana gelmemeye özen gösterdi. Kıvanç Tatlıtuğ, Fatih Terim, Mazhar Alanson, Sevim Emre, Acun Ilıcalı, Kadir İnanır gibi isimlerin katıldığı cenaze töreninde Levent Camii adeta doldu taştı. Ayşe Özyılmazel’le evlendikten sonra eski eşiyle görüşmeyi kesen Ali Taran, Selma Ann Desmond’u son yolculuğuna uğurlarken her an oğlu Kuzey’in yanında yer aldı.

Selma Taran'ın Cenazesinden.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cenazeyi götürüyorlardı...

cenazeyi götürüyorlardı...

benimde acayip bir fikrim geldi meleklerim canlarım benim.. bir siir paylaşıyoruz ve o şiiri yorumluyoruz anafikirini buluyoruz yani ilk ben başlıyorum işte şiirim; cenazeyi götürüyorlardı uzaklara ellerin üzerinde melekleri görebiliyordum ve inerlerken yeryüzüne ben neredeydim peki ne zamandır ordaydım en kırmızı rüzgarlarında dağların serin ve anlamsız idi ve ben gizledim...
  2. Selma Taran'dan Ayşe Özyılmazel'e Tavsiye!

Selma Taran'dan Ayşe Özyılmazel'e Tavsiye!

selma taran kimdir selma taran biyografi selma taran, evlilik için ne dedi, ali taranın eşi, ayşe özyılmazele tavsiye, şok evlilik, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kolay değil ,sen kalk en güzel yıllarını evliliğine ada,eşinle çocuğunla mutlu olmaya çalış,bu arada kötü bir hastalığın pençesinde çırpın,iyileş,tam oh diyecekken,eşin kalksın kızın yaşında bir...
  3. Ali Taran Selma Taran'ın Hastane Masraflarını Üstlenmiş!

Ali Taran Selma Taran'ın Hastane Masraflarını Üstlenmiş!

selma taran kimdir ali taran selma ali taran, selma taran, hastane masraflarını üstlenmiş, evliliği, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Anlaşılan Ali Taran günah çıkatmaya ,kendini hafifletmeye çalışıyor.Ama bu o kadar kolay değil!. Yorumlar yüzünden evliliklerinin tadını da çıkaramayan Taran-Yılmazel çifti Bodrum'da balayılarına devam ediyor. Onca yorumdan sonra Ali...
  4. Ali Taran'ın eksi eşi Selma Taran'a doktor yasağı

Ali Taran'ın eksi eşi Selma Taran'a doktor yasağı

ali taran, eski eşi, selma taran, sağlık durumu, haberleri burada arkadaşlar. Son dönemlerin olay düğünü Ali Taran - Ayşe Özyılmazel çiftinin ardından anılan Selma Taran, bilindiği üzere kanser hastası. Düğün haberlerine ve resimlerine oldukça içerlenen Selma Hanım'a yakın arkadaşları, yurtdışında tatile çıkması için baskı yapmış. Bu durumu kabul eden, tatil öncesi doktor kontrolleri...
  5. Selma Taran'ın Vasiyeti !

Selma Taran'ın Vasiyeti !

selma taran öldü ne zaman öldü selma taran öldü mü selma taran vasiyeti ile ilgili bilgiler burada melekler. Ali Taran'ın boşandığı eşi Selma Taran geçtiğimiz gün hayatını kaybetti biliyorsunuz melekler. Selma Taran'ın ölmeden önce ki son vasiyeti ise düşündürücüydü. Ali Taran'ın sürpriz birşekilde Selma Taran'dan boşanıp hemen gazeteci Ayşe Özyılmazel'le evlenmesi sebebiyle çok kötü günler...

Sayfayı Paylaş