gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Selülit için kahveli peeling formülü

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

selülit kahveli peeling kahve peeling kahveyle kahve ile Vücutta portakal kabuğu görünümünde olan ve bayanların canını oldukça sıkan selülitler için sizlere kahveli peeling formülünü vermek istiyorum.Formül tamamen doğal ve selülit sorunu yaşayan herkesin rahatlıkla uygulayacağı bir bakım formülü.
    Malzemeler:

• 2 fincan çekilmiş kahve
    • 1/2 fincan tozşeker veya deniz tuzu
    • 2-3 yemek kaşığı masaj yağı

Uygulama: Öncelikle cildinizin gözeneklerinin açılması için sıcak bir banyo yapmalısınız. Daha sonra malzemelerin tamamını karıştırıp güçlü dairesel hareketler ile elde ettiğiniz kahveli karışımı cildinize uygulayın.

Uygulamadan sonra duş alarak cildinizi temizleyin. Cildinizi kuruladıktan sonra vücut losyonunuzu sürün. Kahve cildinizi canlandırır aynı zamanda selülitlerinize de iyi gelir.

Selülit için kahveli peeling formülü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Maranki'den selülit kremi formülü

Ahmet Maranki'den selülit kremi formülü

selülit ahmet maranki selülit kremi ahmet maranki kürü kabak lifi kesesi nasıl kullanılır kabak lifi nasıl kullanılır Biz bayanların en büyük sorunlarından biri olan ve ciltte portakal kabuğu görünümü veren selülitler için Ahmet Maranki'nin tavsiye ettiği selülit kreminin formülünü veriyorum Selülit daha fazla kadınlarda bel altında oluşur. Prof. Dr. Ahmet Maranki selülitin yanlış beslenme ve...
  2. Ebru Salli´nin Selülit formülü

Ebru Salli´nin Selülit formülü

ebru şallının selülit formülü ebru şallı selülit kremi Kizlar demin Kuaförde elimde dergiyi gezinirken gözüme carpti, ilgimi cektigi icin hemen not etdim ve sizlerle paylasmak istedim....Ebru Salli 5 günde selülitleri yok eden ve cildi sıkılastıran bir formül aciklamis.Dergide denildigine göre bu formül vucudaki toksinleri atiyormus ve yaglarin hizli bir sekilde yanmasina yardimci oluyormus,...
  3. Ebru Şallı'dan selülit giderici formül

Ebru Şallı'dan selülit giderici formül

selülit giderici selülit giderici formül formüller doğal ebru şallı maskesi Ebru Şallı'dan selülit sorunu yaşayan tüm bayanlar için açıklamış olduğu selülit giderici formülü sizlerle paylaşıyorum Manken Ebru Şallı fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için detoks etkisi yapan mucize iksir 5 gün içinde etkisini göstermekte. Değişimi 5 günde farkedeceksiniz! Ebru Şallı...
  4. Ender Saraç’tan Selülit İçin Doğal formül

Ender Saraç’tan Selülit İçin Doğal formül

Ender Saraç'tan selülit giderici formülü sizler için paylaşıyorum doğal ve bitkisel bir yöntem olan bu formülü sizlerde evlerinizde kolaylıkla uygulayabilirsiniz Uzman Dr. Ender Saraç’ın deneyimleriyle geliştirmiş olduğu bu masaj yağı asgari 3 hafta uygulanırsa 1-2 ay içinde sonuç veriyor… Malzemeler : 1 tatlı kaşığı susamyağı, 7-8 damla portakal yağı, 7-8 damla biberiye yağı, 5-6 damla...
  5. Yağlı ciltler için peeling

Yağlı ciltler için peeling

esmer şeker yumurta akı peeling yağlı ciltler için peeling YAĞLI CİLTLER İÇİN PEELİNG Ebru Şalı programında yağlı ciltler için doğal bir peeling tarifi verdi.Valla bu kadın işini biliyor benden söylemesi. MALZEMELER: Bir kahve kaşığı esmer şeker, bir yumurta akı, yarım demet maydanoz. YAPILIŞI VE KULLANIMI: 2 adet adaçayı poşeti bir bardak suda demlenip buharına yüzümüzü tutuyoruz....

Sayfayı Paylaş