gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Selülit Koltuğu

Konu, 'Selulit çözümleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Selülit Koltuğu

Cellini’nin en çok ilgi gören modeli XR-ARM, pek çok özelliğinden dolayı sağladığı konforun yanı sıra şimdi de swarovski taşlarıyla göz kamaştırıyor. Cellini Masaj Koltukları’nın özel tasarlanmış XR-ARM modeli, sizin için swarovski taşlarla bezendi. XR-ARM modeli, üstün masaj yeteneğinin yanında göz alıcı şıklığı ile de tercihiniz olacak. Cellini XR-ARM, vücudunuzun genişliğini ve uzunluğunu üzerine yerleştirilmiş olan akıllı mikro sensörler vasıtasıyla belirleyerek en uygun masaj programını belirler. Masajın yapılması gereken doğru noktalara yapılmasını sağlar. Koltuktaki mekanik eller, üzerinde bulunan hareketli silindirler vasıtasıyla boyun, omuz, sırt ve bele tüm yorgunluğunuzu unutturacak bir masaj yapar. Cellini’nin bu modelinde vurma, yoğurma ve shiatsu masajları senkronize bir şekilde vücudun tamamına ya da isteğe göre manuel bir biçimde özellikle ağrılı bölgeye uygulanabiliyor.

Selülit problemini masajla çözün

Cellini’nin; konfor, lüks ve estetiğin buluştuğu XR-ARM modeli, özellikle bayanların bir numaralı problemi olan selülitin tedavisi için de birebirdir. Oturma bölgesi, baldır ve ayaklarda bulunan 22 adet hava yastığı ile koltuğa monte edilmiş komprasör sistemi sayesinde yorgunluktan eser kalmazken, kan dolaşımını hızlandırarak selüliti engeller. Masaj koltuğunun üzerine yerleştirilmiş olan müzik sistemi ile müzik dinlerken aynı anda masajın keyfini yaşayabilirsiniz. Cellini XR-ARM, kollarda bulunan hava yastıkları sayesinde Türkiye’de kollara masaj yapabilen ilk ve tek masaj koltuğu özelliğini taşıyor…

Tel: 0 216 658 90 00

2. Tuba*

Tuba* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende istiyorummmm :/
    paylasim icin sagol canim :)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bende istiyorum :D yeni yeni cıkmaya basladılar hic cıkmasınlar ya pof

Selülit Koltuğu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SElülit

SElülit

SELULİT Seluliti oluşturan nedenlerin başında östrojen, doğum kontrol hapı, gebelik, sigara, hormonal bozukluklar, beslenmede doymuş yağ miktarının fazlalığı ve lenf sisteminin yetersizliği bulunuyor. Selulitten kurtulmak için birçok yönteme rastlamak mümkün. Bizim tercihimiz ise daha doğal ve daha kolay olan yöntemler. Soyun şu portakal kabuğunu Malzeme: Rezene...
  2. selülit

selülit

Selülit genç, yaşlı, şişman, zayıf yani kadınların % 90 ı nın şikayetçi olduğu ortak bir sorun. Selülitlerinizden mi şikayetçisiniz? O halde Bacak bakımı ve selülitlerden büyük ölçüde kurtulmak için aşağıdaki karışım tam size göre. İşe yarayacağını göreceksiniz. Selülit İçin Bitkisel Yağ Karışımı 1 Yarım tatlı kaşığı zeytinyağı, yarım tatlı kaşığı susam yağı, 9-10 damla biberiye yağı,...
  3. Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu)

Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu)

bihter koltuğu bihter koltugu kleopatra koltuğu bihterin bihterin koltugu Bihterin de yatak odasında kullandığı kleopatra koltuğuna oturmaya melekleriminde hakkı var diye düşündüm ve bunları hediye ettim. :)
  4. Baba koltuğu:)

Baba koltuğu:)

Deri koltuk modelleri Ofis koltuk modeli Bu koltuk modeli bana otoriter bir insanın koltuğu gibi geldi o yüzden baba koltuğu modeli dedim:) Şöyle deri pufu alıp ayaklarımızı uzatabiliriz. Üçlü koltukta ofis aksesuarları ile birlikte süper ofis mobilyası olur.

Sayfayı Paylaş