gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Selülit Kremi kullanan bayanlar :)

Konu, 'Selulit çözümleri' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

hayat bir şans selülit max life selülit kremi show max Aranızda selülit kremi kullanıp olumlu cevap alanlar varmı? zayıf sisman bir cok bayanda ortak sorun olan selülite nasıl dur diyeceğiz ?
    burada krem kullanıp selülitten kurtulanları paylasımlarıyla bekliyorum :))

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ben kurtulamadım ama krem ve yağlara egzersiz eklediğin zaman azalma oluyor sadece canım.... selülitin kremle tedavisi yok ama azaltma sansın oluyor ve daha sıkı bir vucuda sahip oluyorsun cunku eger cagresi olsaydı bazı üünlüler selülitle yakalanmazdı... beslenmene dikkate eeettiğin zaman ve kremler kulllandıgın zaman az da olsa yardımcı oluyor...

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın canım bazı ünlüler selülitlerini tedaviyle yok ediyor param olsa bende yapardım valla :D ama yeni bir krem öğrendim barbara bort cok iyi bir kremmiş.

Selülit Kremi kullanan bayanlar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selülit kremi seçerken

Selülit kremi seçerken

selülit kremi, kullanımı, yapımı, nasıl kullanılır, tavsiye, öneri, hakkında bilgiler burada arkadaşlar Günümüzde, kadınların görsel sorunları arasında ve hatta baş belaları arasında başı çeken sorunlardan biride selülit... Portakal kabuğu görüntüsünde ki o hanoş görüntüyü yok etmek için etkili bir çok selülit kremi ürünü vardır Melek'lerim. Peki selülit tedavi edici ürünler alırken nelere...
  2. Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı

Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı

güneş lekesi cilt lekeleri arap kızı kremi faydaları kullananlar yorumları hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Meleklerim sizden yardım istiyorum...Malum yaz ayları güneş çok yakıcı cildimizi güneşten korumamız gerekiyor fakat ben bu yaz buna çok dikkat edemedim ve malesef cildimde güneş lekeleri oluştu... Ciltdeki lekeleri kimyasal yollarla yok etmek mümkün fakat ben doğal...
  3. madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

slm :dance: kızlar 21 haftalık hamileyim ve catlamaya başladım dr. bana madecassol verdi ama korkuyorum acaba zararı olurmu diye kullanan varsa cevap yazarsanızzz çoookkk sevinirimm kocaman mucuukkkkkkk hepinzee:cici::cici:
  4. Evde Selülit Kremi Nasıl Yapılır?

Evde Selülit Kremi Nasıl Yapılır?

evde selülit kremi yapımı selülit kremi tarifi selülit kremi nasıl yapılır Sevgili melekler, selülitler hemen her kadının korkulu rüyası. Özellikle bacakları esir alan selülitler, bilhassa da deniz mevsiminin başlamasına az bir zaman kala kadınları çeşitli ürünler kullanmaya teşvik ediyor. Eğer selülitlerinzi için kozmetik kullanmak istemiyor ve daha doğal ürünler tercih ediyorsanız,...
  5. leke kremi kullanan varmı

leke kremi kullanan varmı

selam hanımlar hamilelikte yüzümde lekeler oluştu ama doğumdan sonra geçmedi ve kalıcı oldu yüzümde gölge şeklinde duruyor tenim esmere yakın ve buda inanılmaz canımı sıkıyor aranızda benim durumumda olupta lekeler için krem kullanan varmı varsa tavsiyelerinizi alabilirmiyim psikolojim çok bozuldu bu lekeler için:(

Sayfayı Paylaş