gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Selülit Tedavisinde En Yeni Teknoloji : Endermolab!..

Konu, 'Selülit Nedenleri ve Tedavisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

selülit tedavisi, son teknoloji, endermolab, tedavi yöntemleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz [​IMG]

Sevgili melekler,
    Hepimizin korkulu rüyası olan selülitler çok çeşitli yöntemlerle tedavi edilebiliyorlar.Şimdi size bahsedeceğimiz yöntemse son teknoloji ürünü..Endermolab yöntemi..

Endermolab, en yeni LPG teknolojisi. Lipomasaj tekniğiyle incelme, sıkılaştırma, şekillendirme, selülit giderme, pürüzsüzleştirme sağlıyor. İşleme başlanmadan önce bel, basen, bacak gibi tüm vücut ölçüleriniz alınıyor. Daha sonra size sadece yüz, eller ve ayakları dışarıda bırakan ve tüm vücudu saran ince kumaştan bir tulum veriliyor. Bu tulumu giydikten sonra önce sırtüstü, sonra yüzüstü uzanıyorsunuz ve makine yağ fazlalığı olan bölgelerinizi belirliyor. Bu sırada uzman, sorunlu bölgelerinize LPG aletini tutuyor. Bu işlem sporla kombinlenerek uygulanıyor. Yani Endermolab uygulamasından sonra kişisel eğitmen eşliğinde spor yapıyorsunuz.
    45 dakika süren spor sırasında önce 15 dakika tempolu yürüyüş yapılıyor. Sonra Powerplate aletinde eğitmenin yönlendirmesiyle sorunlu bölgelerinize yönelik olarak 10-15 dakikalık bir uygulama yapılıyor. Sonra sıra bacak ve kol kaslarının çalıştırılmasına ve esnemeye geliyor.
    Her seans 40 dakika, ardından yapılan spor ise 45 dakika sürüyor. Üç seans sonrasında gözle görülür bir incelme oluşuyor. Bu sırada yediklerinize ve hayat tarzınıza da dikkat etmeniz gerekiyor. Her kür haftada iki gün, toplamda sekiz seanstan oluşuyor. Yani bir ayda bir kür bitiyor. Sekiz seans sonunda gözle görülebilir bir değişikliği fark edebilirsiniz.
    İşlemde masaj yapılıyormuş gibi hissedilen işlem sırasında, yağ oranının arttığı, ödem ve selülitin yoğunlaştığı bölgelerde hafif acı hissi oluyor.

2. maria hernandes

maria hernandes Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok yöntem denedim pek de fayda göremedim. birkaç seanstır gidiyorum bu yeni lpg ye. bu kadar çabuk fayda edeceğini sanmıyordum. bu sefer selülitlerden kurtulacağım sanırım. :)

3. LadyMarlock

LadyMarlock Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende uygulatmayı düşünüyorum ya bu yeni nesil lpg'yi, gerçekten işe yarayan bir cihazmış. Selülit ve bölgesel zayıflamada en etkili yöntem bu diyorlar. Ünlüler falanda bu cihazla zayıflıyormuş zaten. Yoksa o kadar kısa sürede nasıl zayıflasınlar ki ?

4. possessionss

possessionss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bennde başladım dördüncü seansta çevremdeki herkes değişikliği farketti kesinlikle öneriyorum. Selülit derdi tamamıyla bitiyor.Bol su için seanslar boyunca :)

SadmiN bunu beğendi.
  5. nilayss

nilayss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya walla yeni doğum yapmış biriyseniz ve aynen bnm gibi bir türlü o kilolarınızdan kurtulamamış biriyseniz, mutlaka deneyin. Ben de yarattığı farkı görenler şoka giriyor:)

Selülit Tedavisinde En Yeni Teknoloji : Endermolab!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selülit Tedavileri

Selülit Tedavileri

SELÜLİT TEDAVİLERİ Selülit tedavisinde gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün daha önemli adımlar atılıyor. Bu yöntemlerin en başında mezoterapi ve liposuction geliyor. Öyle ki bu yöntemler sayesinde çok ileri derecedeki selülitler bile kolaylıkla tedavi edilebiliyor. Mezoterapi: 2 veya 4 mm’lik özel iğneler ve bir enjektör yardımıyla cildin orta tabakasına yağ eritici bir karışım enjekte...
  2. Selülit Tedavisinde Devrim!...

Selülit Tedavisinde Devrim!...

Yıllar boyunca tüm dünyada birçok farklı sistem ile yok edilmeye çalışılan selülit için tatmin edici sonuçlar alınamadı. Yepyeni bir buluş olan AWT ise dünyada kanıtlanmış başarıları ile selülit tedavisinde çığır açıyor. Yüzde 70’lere varan cilt elastikiyeti, yepyeni ve pürüzsüz bir cilt, yüzde 5 ile 12 arasında incelme vaad eden yöntem Türkiye’de Dermamed Güzellik Merkezleri’nde uygulanmaya...
  3. Selülit tedavisinin altın anahtarları

Selülit tedavisinin altın anahtarları

Ankara Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Diyetisyen Lale Sağlık, bazı besin maddelerinin selüliti engellediğini belirterek “Özellikle ananas, biberiye ile A,C ve E vitaminlerini bunlar arasında sayabiliriz” dedi. HRS–Ankara Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Diyetisyen Lale Sağlık, Ananas ve biberiye gibi besinlerin selülit oluşumunu engellediğini bildirdi. Sağlık, taze ananasta...
  4. Leke ve Pigment Tedavisinde En Son Teknoloji

Leke ve Pigment Tedavisinde En Son Teknoloji

leke ve pigment, tedavisi, yöntemler, son yöntemler, son teknoloji, nedir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Cildimizi korumak ve iyi bakmak isteriz.Ancak zaman zaman çıkan bazı lekeler canımızı sıkar.Son çıkan teknolojiler sayesinde bu sorunlarımıza çare bulmaya çalışırız.Aşağıda ki yazıda lekelerin giderilmesinde kullanılan son teknoloji ürünü bir...
  5. 2014 Tüp Bebek Tedavisinde En Yeni Yöntemler

2014 Tüp Bebek Tedavisinde En Yeni Yöntemler

tüp bebek nedir,tüp bebek tedavisinde yenilikler,tüp bebek tedavisinde dondurma işlemi,tüp bebek tedavisinde yenilikler,2014 tüp bebek hakkında bilgiler Tüp bebek tedavisinde ortalama başarı oranı yaklaşık %40 civarında olmakla birlikte, %15- 60 arasında değişebilir. Başarıyı etkileyen birçok faktör vardır. Dolayısıyla başarı oranının her çiftte aynı olması beklenemez. Tüp bebek...

Sayfayı Paylaş