gebe
  1. papatya_baharında

papatya_baharında Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

selülitler için redpepper gel kullanan varmı?

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında papatya_baharında tarafından paylaşıldı.

red pepper kullanan varmı red pepper jel kullananlar kullananlar gel jel kullanıcı yorumları selülitlerim için redpepper gel kullanıyorum bu ürünü kullanan arkadaş varmı yorumlarınızı bekliyorum..
    ayrıca redpepper gelin yanınsitelerinde kampanya başlatmışlar selülit sabunui,lut gölü tuzu,kabak lifide hediye ettiler,inşallah bu kadar ürünü kullandıktan sonra şu selülit derdimden kurtulacagım,gelişmeleri yazarım tekrar bayanlar...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Ağustos 2011
  2. miranda

miranda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütgölü tuzunu duydum ama diğerlerini duymadım canım

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Bende kullanıyorum anca sürdükten sonra sürdüğüm bölge çok yanıyor. bu normalmidir ? Yardımınıza ihtiyacım var.

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    redpapperi daha yeni duydum bilgisi olanlar paylassın lütfen :)

selülitler için redpepper gel kullanan varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selülit Kremi kullanan bayanlar :)

Selülit Kremi kullanan bayanlar :)

hayat bir şans selülit max life selülit kremi show max Aranızda selülit kremi kullanıp olumlu cevap alanlar varmı? zayıf sisman bir cok bayanda ortak sorun olan selülite nasıl dur diyeceğiz ? burada krem kullanıp selülitten kurtulanları paylasımlarıyla bekliyorum :))
  2. Sundepil Kullanan Varmı?

Sundepil Kullanan Varmı?

sundepil tüy dökme yöntemleri acısız epilasyon epilasyon yöntemleri sundepil kullananların yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Biz kadınların en büyük derdi istenmeyen tüyler...Kimimiz istenmeyen tüyler için ağda, kimimiz jilet, kimimizde epilasyonu tercih ediyoruz...İstenmeyen tüylerden kurtulmak için yepyeni bir ürün çıkmış kızlar adı Sundepil... Bir arkadaşım almış ve...
  3. saç tebeşiri kullanan varmı

saç tebeşiri kullanan varmı

selam arkadaşlar aranızda saç tebeşiri kullanan varmı son zamanlarda bayağı moda oldu saç uçlarınıza istediğiniz şekilde renk verip boyuyabiliyorsunuz biraz çılgınca yani tam bana göre:D Saç tebeşirini nereden alacağımı bilmiyorum bu konuda fikir ve yardımlarınızı bekliyorum
  4. ovulasyon testi kullanan varmı

ovulasyon testi kullanan varmı

selam melekler ovulasyon testi kullanan varsa aranızda testin nasıl yapıldığını bana tarif edebilirmi bende hamile kalmak istiyorum sanırım bu testi düzenli yaptığınızda hamile kalma şansı oluyormuş ovulasyon testi kullananların yorumlarını bekliyorum
  5. koçtaş mutfak kullanan varmı

koçtaş mutfak kullanan varmı

koçtaş mutfak kullananlar nasıl memnunmusunuz koçtaşın mutfak modelleri kullanışlı oluyormu yazlığım için düşünüyorum ama yorumlara göre karar verecem aranızda koçtaşın mutfağını kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları bekliyorum

Sayfayı Paylaş