gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

selülitsiz bir hayata MERHABA!!!

Konu, 'Selülit Nedenleri ve Tedavisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

selülitsiz bir hayata MERHABA!!! demeye hazırmısınız kızlar:):) buyrun selülitler neden oluşur?ve nasıl tedavi edilir işte size öneriler:)

SELULİT
    Seluliti oluşturan nedenlerin başında östrojen, doğum kontrol hapı, gebelik, sigara, hormonal bozukluklar, beslenmede doymuş yağ miktarının fazlalığı ve lenf sisteminin yetersizliği bulunuyor. Selulitten kurtulmak için birçok yönteme rastlamak mümkün. Bizim tercihimiz ise daha doğal ve daha kolay olan yöntemler.

Soyun şu portakal kabuğunu Rezene + anason + biberiye
    Cildinizde oluşan portakal kabuğu görünümü artık canınıza tak etti. Öyleyse çok kolay hazırlanan bir karışımla sonunda selulitlere 'elveda' diyebilirsiniz. Bunun için sabahları, 1 litre suya 1 tatlı kaşığı rezene, bir tatlı kaşığı anason ve 1 tatlı kaşığı biberiye atın. Bu karışımı kısık ateşte 5 dakika kadar kaynattıktan sonra 10 dakika demlenmeye bırakın. Soğuyan karışımı gün boyunca bol limonla tüketin. Selülitlerinizin yok olduğunu ya da en azından gözle görünmeyecek kadar azaldığına şahit olacaksınız.

2. queenn

queenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hızlı kılo alıp vermemden dolayı bacaklarım artık selülit görünümünüde aştı nasıl yapıcam bılemıorumm rejımlerden sonra dahadsa bı ortaya cıkar oluolar pilatesi denedım duzelır gıbı oldu ama yıne araya bayram gırdı cıkolata tatlı derken baktım yıne basladıgım noktadayım onerılerı denıcem tesekkurlerrr

selülitsiz bir hayata MERHABA!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selülitsiz bir yaz için

Selülitsiz bir yaz için

Selülitsiz bir yaz geçirmek için harekete geçin. SOĞUK SU VE KESE EN ETKİLİ SELÜLİT SAVAŞÇISI Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermotoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Neslihan Şendur, selülitle mücadelede 2008 stratejilerini anlattı: Bütün kadınlar bir gün mutlaka selülitli mi olacak? Selülit, kadınların yüzde 85-90'ında görülüyor ama herkeste görülmüyor. Bazı kişilerde...
  2. Hayata Bir de Böyle Merhaba De

Hayata Bir de Böyle Merhaba De

Yaşamımız bize en sık hüzünleri hatırlatır, ya da yaralanmışlıklarımızı. Dostlarımızı hep, kötü günlerimizde yanımızda olmadıkları için suçlarız... Ailemiz bize hep yakın olmalıdır.. Acaba neden? Arkadaşlıklar günlük, sevinçler geçici, acil durumların sonu da sessizliktir... Aşk hep ulaşılmaz olmalı, Kıskançlıklarımız da öfkemizde.. Duygular içimizde coşmalı, tebessüm bizim yüzümüzde,...
  3. Bir hayata birde sensizliğe

Bir hayata birde sensizliğe

Duygulandım ben bugün hep böyleeee :uhu::uhu::uhu: Uyumuştum düşlerim düştüğü vakit... Bir yıldızın siluetinde gördüm Ay üşüyordu dün gece... Süreyya semada sefillere oynuyordu Fosforlu gecenin ışığı sönmüş Çobanyıldızı beşinci parçasını arıyordu Sersefil çaresiz... Ki gördüm zaten Ay üşüyordu dün gece Titreyerek gecelere... Anlayamadım gecede ki berduşluğu Sarhoş olan bendim oysa...
  4. birde burdan bakın hayata

birde burdan bakın hayata

Profesör elinde içi dolu bir bardak tutarak dersine başladı. Herkesin göreceği b...ir şekilde tutuyordu ve ardından sordu: Bu bardağın ağırlığı sizce ne kadardır? 50gm.... 100gm.....125gm diye öğrenciler yanıtladı. Bardağı tartmadıkça gerçekten ben de bilemem, dedi profösör, ama, benim sorum şu ki: Bu bardağı böyle birkaç dakikalığına tutsaydım ne olurdu? Hiçbir şey…..diye...
  5. selülitsiz bir vucüt için bitkisel cay önerileri....

selülitsiz bir vucüt için bitkisel cay önerileri....

1 haftada selülit elma sirkesi selülite iyi gelirmi Selülit hemen hemen bütün kadınların birleştikleri en büyük ortak noktadır. Yürüyüş, spor, egzersiz, sağlıklı beslenme ne yapılırsa yapılsın selülitleri gidermek pek mümkün olmaz... Aşağıda vereceğimiz selülit giderici çay düzenli olarak bir su bardağı içildiği taktirde, iki hafta sonunda selülitlerin gözle görülür oranda kaybolmasını...

Sayfayı Paylaş