gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Selülitten kurtulmanın pratik çözümleri

Konu, 'Selulit çözümleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

9 günde selülitlerden kurtulun 9 günde selülitten kurtulma "Nasıl olsa kış" demeyin. Yaz mevsimine her gün biraz daha yaklaştığımızı hatırlatıyor ve selülitlerinizden bir an önce kurtulmanız için, Dermatolog Dr. Melisa Eczacıbaşı'nın selülitlerle ve bölgesel yağlarla mücadele tüyolarını paylaşıyoruz Melek'lerim.

• Yiyeceklerinizi tuz yerine baharat, limon ve aromatiklerle tatlandırmaya bakın.

• Koyu kahve, koyu çay, gazlı içecek ve kola tüketimini kesin.

• Birleşiminde lif oranı yüksek beslenme tarzını seçerek toksik madde atılımını kolaylaştırın.

• Mutlaka günlük içtiğiniz su miktarını artırın.

• Rezene, elma kabukları ve yeşil çayı karıştırarak hazırladığınız bu nefis bitki çayını günde en az 4 kez içmeye çalışın.

• Mümkünse her gün bir demet maydanoz, bol bol kereviz, lahana ve enginar yiyin.

• Tatlı ihtiyaçlarınızı meyve, tatlandırıcı ile hazırlanmış meyve kompostoları ve sütlü tatlılardan karşılamaya çalışın.

• Şarküteri ürünlerinden, yağlı soslardan uzak durun.

• Kızartmalar yerine fırın, buğulama ve haşlama yemekleri tercih edin.

• Aşırı tuz ve yağ içeren şarküteri ürünlerinden, yağlı sos ve yemeklerden uzak durun.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    canım rüyamm çok sağol yaaa ben kola çok içiyorum azaltmam lazım yaaa bide spor olayını fazlalaştırmam lazım aslında

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    suyu ben bir ara baya fazla ictim 1 ay falan ama etkisini görmedim :D :D :D :D

Selülitten kurtulmanın pratik çözümleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. selülit derdine kesin ve pratik çözümler!!!

selülit derdine kesin ve pratik çözümler!!!

selülite kesin çözüm selülit doğal çözüm selülite doğal selülit kesin için kadınların kabusu olan ve yaz aylarında bikini giymekten kaçındıran selüliti gidermek için uzmanlardan kesin çözümlü tavsiyelerle karşınızdayız :D:D hadi bakalım uygulayın ve yazın sonucu :D:D selülitsiz bir hayata MERHABA...! buyrun melekitoşlar:):) "Selüliti Kahve İle Giderin " Güzelleşmek için pratik...
  2. Gebelik sıkıntılarına pratik çözümler

Gebelik sıkıntılarına pratik çözümler

gebelikte oturma pozisyonları hamilelikte oturma pozisyonları gebelikte oturmak dinlenme hamilelikte oturmak Hamilelik bir çok kişi için özellikle ilk üç ve son üç ayda bayağı sıkıntılı geçen bir dönemdir. Bilantılar kusmalar rahat yatamama hareket kısıtlığı sık idrara çıkma bunlardan bazılarıdır. Peki bu sıkıntıları hafifletmek insanın elindemi ve bunları azaltmanın yolları varmı işte...
  3. Göz şişmelerine pratik çözümler

Göz şişmelerine pratik çözümler

göz kızarıklığına çözüm göz şişmelerinin nedenleri Özellikle çok fazla uyku yada aksine uyuyama sonucu ortaya çıkan göz şişmelerine karşı neler ypılabilir? Eğer bu şişkinlik varken iş ortamına giriyorsanız yada dışarı çıkmanız gerekiyorsa bu kötü görüntüyü çözme adına yapılabilecekler nelerdir işte cevapları: Uyku eksikliği veya fazlalığı, alkol kullanımı gibi etkenler sonrası sabah...
  4. Selülitlerden kurtulmanın yolu rezene

Selülitlerden kurtulmanın yolu rezene

selülitten kurtuldum Selülitlerinizden doğal bitkisel yöntemlerden biri olan rezeneyle hiç baş etmeyi denediniz mi işte gerekli malzemeler ve formülün uygulanışı Malzemeler: Rezene, Anason, Biberiye. Hazırlanışı ve kullanımı: Sabahları, 1 litre suya 1 tatlı kaşığı rezene, bir tatlı kaşığı anason ve 1 tatlı kaşığı biberiye atın. Bu karışımı, kısık ateşte 5 dakika kadar kaynattıktan sonra 10...
  5. Sivilce İçin Pratik Çözümler

Sivilce İçin Pratik Çözümler

Kızlar bu tarifide az önce Saba Tümer'de görüp sizlerle paylaşmak istedim :) Bu tarifi mutlaka uygulayacağım bakalım işe yarayacak mı :) 1 çorba kaşığı maden suyu ve elma sirkesini karıştırıp yüzümüze sürecekmişiz eğer ki bunlar olmazsa başka tarif verdi onuda yazayım 200 gr. suya karbonat katıp yüzü temizleyecekmişiz. Belki birçoğunuz bu tarifleri biliyordu ama bilmeyenler için eklemek...

Sayfayı Paylaş